„80 For Brady”: Jane Fonda, Lily Tomlin, Rita Moreno i Sally Field na wspaniałym zdjęciu grupowym

Znaleźliśmy najbardziej niesamowite aktorki” – powiedział producent

Legendarne aktorki Jane Fonda, Lily Tomlin, Rita Moreno i Sally Field pozowały do ​​wspólnego zdjęcia na premierze swojego najnowszego filmu „80 For Brady” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs w Kalifornii.

Przed wydarzeniem 85-letnia aktorka Jane Fonda ujawniła, że ​​jest w remisji po długiej walce z rakiem. Była w stanie przerwać chemioterapię po 6 miesiącach leczenia. Aktorka napisała w swoich mediach społecznościowych:W zeszłym tygodniu mój onkolog powiedział mi, że mój rak jest w remisji i mogę przerwać chemioterapię. Czuję się taki błogosławiony, taki szczęśliwy. Dziękuję wszystkim, którzy się modlili i wysyłali dobre myśli w moją stronę”.

„Jestem przekonany, że odegrało to pewną rolę w przekazywaniu dobrych wiadomości. Jestem szczególnie szczęśliwa, ponieważ podczas gdy moje pierwsze 4 chemioterapie były dla mnie raczej łatwe, tylko kilka dni zmęczenia, ostatnia sesja chemii była ciężka i trwała 2 tygodnie, co utrudniało osiągnięcie czegokolwiek” – dodała.

Na premierze wszystkie aktorki oprócz Moreno były ubrane na czarno. Miała na sobie czerwony szal zapinany na broszkę i stylową spódniczkę w panterkę.

„80 For Brady” to komedia o 4 najlepszych przyjaciołach, którzy wyruszają w szaloną podróż, by spotkać Toma Brady’ego, na punkcie którego wszyscy mają obsesję. Tom gra w Super Bowl 2017 i chcą go wspierać. Fonda stwierdziła na premierze, że spotkanie z Bradym sprawiło, że „opadła” na kolana. “Był miły i skromny, w co trudno uwierzyć, biorąc pod uwagę, jak genialny jest w tym, co robi, ale to prawda. Był też słodki i grzeczny” – wspomina Fonda.

Moje kolana faktycznie zmiękły, kiedy wszedł do mojej przyczepy. Jestem pod wrażeniem tego rodzaju umiejętności. Kiedy ktoś jest najlepszy na świecie w tym, co robi, musisz to uszanować i uszanować. Byłem po prostu oszołomiony. Jest dobrym aktorem. Jest bardzo przystojny i skromny […] Po prostu patrzę na jego twarz i oczy i patrzę, jak słucha mnie jako aktora, który próbuje odwzajemnić się w ten sam sposób. Czułem się, jakbym nim był [real-life] kobieta z Bostonu, która miała 80 lat. Czułem się tak, jakby był moim synem, kiedy miałem z nim wygłosić tę przemowę”.

W zeszłym roku Brady pochwalił kobiety za role i świetną grę w filmie. To jego debiut fabularny jako producenta. “Znaleźliśmy najbardziej niesamowite aktorki. Lily, Jane, Rita i Sally. Oni to wszystko ożywili. Pod koniec dnia oglądanie ich występów i oglądanie ich występów było takie fajne” – wspomina producent.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet