„Co za błogosławieństwo!”: 90-letni drwal zbudował sobie przytulny dom Hobbita

Równie dobrze mógłby być „Władcą Pierścieni”

Ten człowiek wpadł na świetny pomysł, aby po przejściu na emeryturę zbudować sobie wygodny dom, taki jak w słynnej wiosce Hobbitów. Jedyną wadą tego domu jest to, że nie każdy może wyprostować się do pełnej wysokości. W końcu to dom Hobbita. Mężczyzna sam jest niski, a jeśli masz więcej niż 160 cm wzrostu, to obawiam się, że ten dom nie jest dla ciebie!

Mężczyzna musiał wyremontować piwnicę, ale zamiast tego postanowił wybudować mały dom. Pomyślał, że byłoby to o wiele bardziej przydatne niż tylko piwnica.

Teraz mieszka w swoim domu Hobbita i jest całkowicie szczęśliwy. Fani z całego świata odwiedzają mężczyznę i jego dom, aby poczuć się jak w bajce.

Ciekawy kształt drzwi przypomina ten z filmu. Przynajmniej mężczyzna starał się zbudować go jak najbliżej. Pokój nie jest duży, a wnętrze zbudowane jest z naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. W domu znajduje się otwarty kominek, który ogrzewa dom. Dom wygląda fascynująco zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz.

Mężczyzna twierdzi, że ma wolność i jest szczęśliwy w tym domu. Bez stresu, bez presji… po prostu wymarzony dom. Cóż za błogosławieństwo!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: