„Czyste szczęście”: Kocięta widzą śnieg po raz pierwszy w życiu (wideo)

Zwierzęta nie potrzebują wiele, aby być szczęśliwym

W tym filmie zobaczysz różne kocięta bawiące się na śniegu. To ich pierwsze spotkanie z tym tematem. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłeś śnieg, nie pamiętasz tego uczucia?

Jest zimno i mokro, ale dopóki się nie stopi, jest sucho. Przedzierają się przez nie i gonią go. próbując zrozumieć to dziwne zjawisko śniegu.

Większość kotów nie lubi wilgoci, ale śnieg jest inny i pozostaje taki, dopóki się nie stopi, więc bawią się nim jak dużym, puszystym polem bawełny.

Podczas gdy jeden próbuje złapać płatki śniegu przez szklane drzwi, inny goni śnieg, gdy jego rodzic zrzuca go z łopaty do śniegu.

Niektóre koty wychodzą na zewnątrz, zakopują łapy w śniegu, odwracają się i wracają do domu. Podczas gdy inni nie mogą oprzeć się swojej ciekawości.

Pomimo faktu, że przyczyniłem się do zaledwie kilkuset wyświetleń, ten film ma obecnie 2,5 miliona wyświetleń. Oglądanie tego jest po prostu urocze!

Zimą jeden z moich kotów domaga się włączenia dla niej kominka elektrycznego. Cieszy się, że jest jej ciepło. Moim zdaniem prawdopodobnie dołączyłaby do tych 10%, które odwróciłyby się i wróciły do ​​środka.

Ten film z pewnością sprawi, że poczujesz się lepiej tej zimy. Pamiętaj, aby powiedzieć o tym znajomym, aby poczuli się ciepło i rozmycie.

Wiem, że Ci się podoba, bo ma ponad 45 tysięcy polubień! Podziel się nim ze znajomymi i naciśnij przycisk „Lubię to”, aby mogli zrobić to samo!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet