„To było zbyt odkrywcze”: Selena Gomez opowiedziała o swoim stroju wykonawczym

Piosenkarka miała trudności z radzeniem sobie z komentarzami nienawiści

Była księżniczka Disneya unika sesji zdjęciowych, które seksualizują i uprzedmiotawiają jej osobowość, ale czasami pozwala sobie na kilka swobód. Selena wróciła więc na swoją stronę w sieci społecznościowej w uwodzicielskim stroju.

Gomez pojawiła się w czarnym topie bez ramiączek, który ledwo podtrzymywał jej piersi. Aktorka miała efektowny makijaż z przydymionymi cieniami, grubymi strzałami i czekoladową szminką, a włosy zebrała w wysoki kucyk. Z biżuterii wybrała masywne srebrne kolczyki koła.


Selena wpatrywała się zapraszająco w kadr, popijając koktajl ze słomek i figlarnie ciągnąc się za włosy. „Usunąłem go raz, ponieważ pomyślałem, że może był zbyt wyraźny, ale nadal tak” – powiedział Gomez.
Fani byłego kochanka Justina Biebera byli zachwyceni treścią z nutką pikanterii. „Królowej nigdy za wiele”, „Wow, proszę nie usuwaj tego więcej” i „Dziękuję za te zdjęcia, jesteś piękna, wszystko jest z umiarem, a seksualność nie jest wulgarna” – napisali w komentarze.
Gwiazda Wizards of Waverly Place niedawno pojawiła się na okładce numeru Vanity Fair. Dziewczyna powiedziała, że ​​\u200b\u200bstała się obiektem strasznych prześladowań po zerwaniu ze słynnym raperem. Kiedy Justin zaczął spotykać się z Hailey Baldwin, była nieustannie porównywana do top modelki.

„Nigdy nie miałem okazji pójść do prawdziwej szkoły średniej. Świat był przez długi czas moją szkołą średnią i zacząłem dostawać informacje, których nie chciałem. Przeszłam ciężki okres po zerwaniu, nie chciałam widzieć żadnych recenzji, a tym bardziej porównań mnie z kimś innym. Było tysiące naprawdę miłych komentarzy, ale mój umysł natychmiast przechodzi do najwredniejszego z nich ”- cytuje artystę Daily Mail.

W rezultacie Gomez postanowiła chronić się przed trollami i przekazała sieci społecznościowe asystentce, która stanowi barierę między nią a negatywnymi komentarzami. „Ludzie mogą mnie nazwać brzydką lub głupią. Ale ci ludzie stają się szczegółowi. Piszą słowa, które są tak konkretne i znaczące. Cały czas płakałam. Miałem ciągły niepokój, nie mogłem już tego zrobić. To była strata mojego czasu” – powiedziała Selena.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: