„Niesamowita transformacja”: najmłodszy syn Arnolda Schwarzeneggera stracił na wadze

Mężczyzna zmienił się nie do poznania

Najmłodszy syn Arnolda Schwarzeneggera, Christopher, schudł i zmienił się nie do poznania po tym, jak od dzieciństwa cierpiał na nadwagę. Schudł kilkanaście kilogramów. Krzysztof skończy 25 lat 27 września.

Niedawno w rodzinie Schwarzeneggerów obchodzono urodziny jego najstarszego syna Patricka. Podczas uroczystości zauważono szczuplejsze ciało Krzysztofa. Miał na sobie szarą koszulę, niebieskie joggery i trampki, aby pokazać swoją stonowaną sylwetkę.

W uroczystości uczestniczył również ojciec rodziny. Arnold miał na sobie koszulę z tropikalnym nadrukiem i jasnoniebieską marynarkę z kremowymi spodniami. Była żona ma na sobie sukienkę midi i trampki.


Krzysztof dwa lata temu rozpoczął swoją walkę z nadwagą.

„Postawił sobie za cel, aby być zdrowym na balu maturalnym i przez cały ten czas chodził do niej. Zaczął trenować i starannie dobierać pożywienie. Przez kilka lat Chris żył jak zwykły student z dala od szkoły. Media donoszą, że dorósł i jest w stanie lepiej o siebie zadbać.

Najmłodszy syn Schwarzeneggera również unikał ekstremalnych i skomplikowanych diet. Nawet najmniejszy sukces Christophera był celebrowany przez jego ojca i Patricka pod każdym względem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: