„Urocza młoda dama”: córka Beyonce wyrosła na kopię swojej matki

Jej sławni rodzice zawsze wspierają swoją najstarszą córkę

Wiadomość, że najstarsza córka Beyoncé i Jaya Z, Blue Ivy Carter, ma absolutnie dorosły i uderzający wygląd, ostatnio „wysadziła w powietrze” amerykańską opinię publiczną. Zauważono, że są do siebie podobni nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru.


Raper Jay-Z zabrał swoją 10-letnią córkę na mecz koszykówki NBA w San Francisco. Mama gwiazdy Beyoncé i bliźniacy nie pojawili się na meczu. Ojciec i córka byli ubrani w identyczne czarne dresy i tenisówki, Blue Ivy miała też na sobie czarną skórzaną kurtkę. Jej wspaniałe kręcone włosy są niesamowite.

Na zdjęciach i filmach, które zostały opublikowane w Internecie, Blue Ivy wyglądała raczej powściągliwie i skromnie, co dodatkowo przyciągnęło uwagę internautów. Szczególnie popularnym momentem jest moment, w którym raper uśmiecha się do kamery, przytula córkę i całuje ją w policzek, a ona wyrywa mu się z ramion.

Dodatkowego „chłodu” temu obrazowi nadaje uderzające podobieństwo dziewczynki do jej matki. I to nie tylko zewnętrznie, ale także w zachowaniu i mimice. Kiedy jeden z użytkowników znalazł zdjęcie młodej Beyoncé i porównał ją do Blue Ivy, zdumiewało, jak bardzo są do siebie podobni.


Fani byli zachwyceni tym, jak dojrzała, bo jeszcze nie tak dawno była niemowlakiem, a teraz jest nastolatką. Oprócz Blue Ivy, Jay Z i Beyoncé mają także bliźniaki: Sir i Rumi, które urodziły się w 2017 roku. Po narodzinach bliźniaków Beyonce nie obnosi się ze swoim życiem osobistym i nie publikuje go w Internecie. Czasami publikuje filmy, na których jej rodzina podróżuje po całym świecie.


Młoda Blue Ivy osiągnęła już życiowy sukces. Otrzymała wiele nagród, w tym nagrodę Grammy dla najlepszego teledysku roku (Brown Skin Girl), a kiedy otrzymała nagrodę BET Her Award w 2020 roku, została najmłodszą zdobywczynią nagrody BET w wieku 8 lat.

Zdobyła także nagrodę NAACP Image Award i Soul Train Award.


Nie wiadomo jeszcze, czy odniesie taki sukces, jak mama i tata, którzy są popularnymi piosenkarzami, ale rodzice starają się jak najlepiej wspierać córkę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet