„Ona ma już 17 lat!”: Jak wygląda jedyna córka Heatha Ledgera

Pamięta, jak bardzo jej fatehr ją kochał

Heath Ledger od najmłodszych lat wiedział, że zostanie aktorem, i robił wszystko, co możliwe, aby to osiągnąć. Rozpoczynając karierę w telewizji, wyjechał do Hollywood, gdzie od razu stał się poszukiwany. 10 rzeczy, których nienawidzę w tobie (1999), Patriota (2000), A Knight’s Tale (2001), Brokeback Mountain (2005) i Mroczny rycerz (2008) to tylko niektóre z dzieł, które pomogły Heathowi zdobyć serca milionów .


Kluczowe role dały Ledgerowi nie tylko sławę i pieniądze, ale i miłość. Na planie Brokeback Mountain aktor poznał aktorkę Michelle Williams. Powieść rozwijała się szybko i 28 października 2005 roku mieli córkę Matildę Rose Ledger.


Pomimo rozstania z Michelle w 2007 roku, Heath pozostał wspaniałym i troskliwym ojcem – nie szukał duszy w małej Matyldzie. Niestety, fatalny splot okoliczności nie pozwolił mu wychować dziewczynki – zawieźć jej do szkoły, poprowadzić do ołtarza na weselu, zobaczyć wnuki: w styczniu 2008 roku Ledger został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Matylda Rose miała zaledwie 2 lata.


Michelle Williams postanowiła zapewnić córce normalne dzieciństwo, z dala od wścibskich oczu, więc zdjęcia Matyldy w sieci to prawdziwa rzadkość.


Tymczasem dziewczynka ma już 17 lat, wygląda jednocześnie jak mama i tata. Matylda mieszka z matką, jej nowym mężem Thomasem Cale oraz młodszym bratem lub siostrą (dziecko urodziło się w 2020 roku, ale Michelle trzyma wszelkie informacje na jego temat w tajemnicy). Często dziewczyna odwiedza krewnych ojca, z którymi jest bardzo blisko.
„Ona wie, jak umarł Heath i jak bardzo ją kochał. Nie wspominając już o tym, jak bardzo jego rodzina ją kocha i że ich drzwi są zawsze dla niej otwarte” – mówią znawcy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: