„Model czy kierowca autobusu?”: Prawdopodobnie najpiękniejszy kierowca autobusu na świecie

Nikt by nie pomyślał, że to piękno faktycznie prowadzi autobus!

Ma 24 lata, mieszka w Wielkiej Brytanii i absolutnie uwielbia swoją pracę. Chcielibyśmy przedstawić Ci teraz najbardziej oszałamiającego kierowcę autobusu. Jak wybrała tę pracę? W naszym artykule więcej.

Jodie Lee Fox jest tutaj i od dziecka jeździ autobusami. Młoda kobieta zapewnia, że ​​jest to dzieło jej życia.

Kiedy zobaczyła ogłoszenie o pracę jako kierowca, wszystko diametralnie się zmieniło, gdy pracowała jako pielęgniarka. Jody zdała sobie sprawę, że ma tutaj szansę.

Doszedłem do wniosku, że zawsze chciałem prowadzić autobus. Zawsze siedzę na przednim siedzeniu, bliżej kierowcy, nawet jako pasażer. Tak, lubię jeździć.

Moje marzenie w końcu się spełniło. Młoda kobieta szybko nauczyła się prowadzić, teraz obsługując nie tylko autobusy, ale także luksusowe limuzyny.

Jedyne, czego Jodie nie lubi w swojej pracy, to to, jak wiele uwagi poświęca się jej wyglądowi. Często jest pytana, dlaczego nie wykonała np. modelowania z takimi danymi.

Jednak sama Jodie twierdzi, że to jedyna pozycja, która ją interesuje!

Jody dodaje z radością: „Mężczyźni mówią, że jestem zbyt ładna, żeby kręcić kierownicą, ale dostaję wiele miłych komentarzy od kobiet, które chwalą moje paznokcie, włosy i makijaż”.

Podczas gdy Angielka nawet nie myśli o odejściu z pracy, bo uważa to za swoje powołanie, komentarze pasażerów nie zawsze są miłe i pochlebne.

Dodatkowo dziewczyna chce dać przykład, jak nie należy postrzegać zawodu kierowcy w negatywnym świetle. Aby zostać kierowcą musiałem zdać wiele egzaminów.

To nie jest takie proste, jak sądzi większość ludzi. Brytyjczyk przypomniał, że aby rozpocząć główną teorię, trzeba najpierw zaliczyć testy z języka angielskiego i matematyki oraz pięć dodatkowych modułów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet