„Zaniedbany pies”: Ten pies został odrzucony przez wielu, dopóki ta kobieta nie zauważyła jej piękna

Wszyscy widzieli jej zdeformowaną twarz, ale nie jej piękną duszę

Beaux Tox, pies ze zdeformowaną twarzą, który się urodził, był wielokrotnie porzucany, zanim uratowała go kobieta.

Czasami ludzie oceniają kogoś na podstawie tego, jak wygląda, zapominając, że tak naprawdę liczy się to, jak piękny jest w środku.

Lucky to pies, który ze względu na swój charakterystyczny wygląd był wielokrotnie pozostawiany w tyle.

Jedna osoba spotkała tego wspaniałego psa, ale wielu innych, którzy go widzieli, nie mogło przeboleć tego, co zobaczyli i nie dawało sobie szansy.

Ze względu na deformację twarzy Lucky’ego i urodzenie go w budzie, został wymieniony jako nie do sprzedania.

W rezultacie został zabrany do schroniska, aby znaleźć miejsce do życia, ale znalezienie miejsca do życia było bardzo trudne, ponieważ ludzie traktowali go inaczej ze względu na jego wygląd.

Przeszedł przez wiele domów podczas procesu adopcyjnego, zanim znalazł dom w pobliżu Austin w Teksasie, gdzie wyglądało na to, że jego szczęście wkrótce się zmieni.

Lucky prowadził bardzo przygnębiające i samotne życie, mimo że znalazł dom na całe życie, ponieważ jego właściciel go tam nie chciał.

Lucky był trzymany na zewnątrz, ponieważ kobieta miała koty; Czasami przykuty łańcuchem do drzewa przez wiele dni, bez śmieci i kontaktu z ludźmi.

Biednemu psu brakowało nawet jedzenia; Był źle traktowany, zaniedbywany i maltretowany, i nikt nie okazywał mu miłości, na którą naprawdę zasługiwał.

Ponieważ przeprowadzali się i nie chcieli go zabrać ze sobą, rodzina zdecydowała ostatecznie o jego powrocie do schroniska; Było jasne, że Lucky nie należał do ich rodziny.

Pies został ponownie adoptowany, ale jego nowa rodzina szybko zdecydowała się zostawić go w schronisku. Jednak post w mediach społecznościowych zmienił wszystko!

Lucky został wyczesany przez wolontariusza schroniska, zanim został zabrany na zdjęcia. Lucky nakłonił odpowiednią osobę do obejrzenia zdjęć, gdy zostały udostępnione w mediach społecznościowych; Jamie Hult, przyjaciel ochotnika.

Kobieta była poruszona historią Lucky’ego i od razu chciała się z nim spotkać. Co więcej, od razu chciała się nim zająć!

iHeartdogs usłyszało od Jamiego: „Natychmiast skontaktowałem się z nim i powiedziałem:„ Chcę tego psa ”i okazało się, że to ktoś z mojej społeczności zajmującej się ratowaniem psów. Chcę adoptować tego psa, a nie tylko umieścić go w rodzinie zastępczej.

Lucky był niestety w złym stanie zdrowia i wymagał natychmiastowej pomocy weterynaryjnej. Jamiego nie obchodziło, że pies miał pchły i był niedożywiony;

Otworzyłby przed nią swoje serce i portfel, ponieważ ją kochał. Lucky miał przed sobą długą drogę do wyzdrowienia, ale dzięki pomocy dobrych lekarzy wkrótce wyzdrowiał całkowicie.

Przystojny pies ma teraz nowe imię, ponieważ ma nowy dom, nowe życie i nową ulubioną osobę. Był znany jako „Beaux Tox”.

Jamie stwierdził, że nadałem mu imię „Beaux Tox”, ponieważ wygląda na to, że potrzebuje botoksu, co jest w porządku. Cenimy piękno we wszystkich jego przejawach.

Wydałam też dużo pieniędzy na psie koraliki, dlatego nie mam botoksu! Wszystko było zabawne i szczęśliwe dla Jamiego i Beaux Tox, odkąd razem zamieszkali.

Jest teraz szczęśliwym psem w dobrym zdrowiu; Czasy cierpienia i dyskryminacji spowodowanej przez drzewa już dawno minęły.

Beaux Tox nie musi się martwić, że zostanie odrzucony, ponieważ wygląda inaczej niż inni ludzie; wszystko, co musi zrobić, to cieszyć się całą miłością, jaką daje mu jego ludzka matka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet