„Bohater ze złamanym sercem”: Bezpański szczeniak odmawia opuszczenia zranionej matki

Próbował chronić swoją matkę

Po tragicznej śmierci matki bezbronny szczeniak zostaje sam. Znajdują się w pobliżu torów kolejowych i ruchliwej ulicy.

Na szczęście jednak chroni swoją matkę, która leży nieruchomo z boku w miejscu, które nie powoduje dodatkowych szkód u szczeniaka.

Szczeniaka odkryła grupa ratowników dla zwierząt Paw Squadron, która rzuciła się na ratunek! Ze smakołykami i jedzeniem trwało to długo i skorodowało.

Tulili szczeniaka, aby mogli zabrać go do weterynarza na natychmiastowe badanie. Ekipa ratownicza zabrała również matkę, która została umieszczona w skrzyni.

Wizyta weterynaryjna przebiegła dużo sprawniej niż oczekiwano. Mimo że szczeniak nie chciał opuścić klatki, weterynarz powiedział, że wszystko wydaje się być w porządku i wysłał leki do domu.

Zabrali go do psiego parku, aby sprawdzić, czy to w jakikolwiek sposób pomoże mu się zrelaksować, ponieważ nie czuł się jeszcze pełen energii.

Zanotował otoczenie po tym, jak przywieźli go do domu i węszył. Po pewnym czasie pozwolił im się nawet pogłaskać, ale nadal zachowywał dystans.

Kilka dni później wrócili do psiego parku, a szczeniak bawi się z nimi i przytula się z nimi swobodniej.

Niedawno znaleźli mu dom na zawsze z dwoma innymi psami i dużym podwórkiem, na którym może się bawić, aby mógł poznawać nowych ludzi i szybko dorastać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet