„Wyjątkowy wygląd”: Mała piękność wyrosła i zadziwia wszystkich swoim nieskazitelnym wyglądem

Nikt nie wierzył, że to jej naturalny wygląd

Wszystkie dzieci są najlepsze i najpiękniejsze dla swoich rodziców. A niektórzy rodzice chętnie dzielą się zdjęciami swoich dzieci z innymi, pokazując ich uroczy i piękny wygląd.

To właśnie zrobiła Stefania. Wrzuciła do internetu jedno zdjęcie swojej córeczki, a internauci oszaleli na punkcie pięknych oczu dziecka.

Wielu użytkowników miało wątpliwości, czy zdjęcia są naturalne. Myśleli, że Stephanie edytowała zdjęcie za pomocą filtrów, aby jej córka wyglądała nieskazitelnie. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że dziewczyna dosłownie wygląda jak lalka.

Dziewczynka ma na imię Amai i taki jest jej naturalny wygląd – niesamowicie nieprzeciętny i niepowtarzalny.

Jej wyraziste rysy twarzy sprawiają, że dziewczyna wygląda jak lalka i jest nieco nienaturalna. Jedynym sekretem nienaturalnego piękna Amai są jej geny mieszanych ras. Jej mama jest Łotyszką, a ojciec Afroamerykaninem. Jak wiecie, Metysi są zawsze bardzo piękni.

Stephanie ujawniła, że ​​rzęsy Amai są tak gęste i długie od jej narodzin.

Stephanie opublikowała nawet film przedstawiający małą dziewczynkę, próbując udowodnić wszystkim, że nigdy nie używała żadnych filtrów, aby zmienić swój wygląd. Na szczęście wideo pomogło ludziom uwierzyć, że miała rację.

Stephanie ma na Instagramie ponad 100 tysięcy obserwujących, którzy śledzą rozwój dziewczynki na przestrzeni lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet