„Co za nogi!”: Charlize Theron chodziła po Paryżu w przezroczystej spódnicy, zaskakując przechodniów

Gwiazda Hollywood pojechała do Paryża, aby wziąć udział w wydarzeniach odbywających się podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Charlize wzięła udział w prezentacji mody Dior, z którą od dawna współpracuje i jest ambasadorką. Miała na sobie kremową sukienkę z przezroczystą spódnicą.

Ponadto Theron miała na sobie sztywny czarny płaszcz z kokonu, który kontrastował z jej delikatnym zestawem. Aktorka zdecydowała się na kolejny projekt, łącząc swój wykwintny strój z ogromnymi czarnymi matowymi skórzanymi butami w stylu militarnym zamiast szpilek. Stylizację dopełniła mała pikowana torebka znanej marki oraz okulary przeciwsłoneczne.

Aktorka z „Mad Maxa” użyła przydymionego szarego cienia do powiek, strzałek i błyszczącej szminki w kolorze nude. Jej krótko przycięte blond włosy były ułożone w oszałamiające pasma, które okalały jej twarz. Aktorka postawiła na proste dodatki, wybierając parę minimalistycznych złotych kolczyków.

Theron rzadko pojawia się publicznie, jej ostatni występ miał miejsce po wielkim skandalu, w który nieświadomie została uwikłana, kiedy wspierała Andreę Riseborough, nominowaną do „Oscara” jako najlepsza aktorka za rolę w filmie „For Leslie’s Sake”.

Nominacja brytyjskiej aktorki do nagrody wywołała gorące kontrowersje. Wspierały ją Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Jenifer Aniston, Susan Sarandon i inne gwiazdy, oprócz Charlize Theron. Wywołało to ostrą reakcję, ponieważ wielu odebrało to jako demonstrację uprzedzeń w związku z kampanią hollywoodzkich gwiazd.

CNN odpowiedziało na pytanie, „jakie korzyści przynosi posiadanie znanych białych kumpli”. W rezultacie ciemnoskórzy aktorzy Viola Davis („The King’s Woman”) i Danielle Deadwyler („Till”) zostali zlekceważeni.

Oprócz Riseborough, Cate Blanchett („Degor”), Michelle Yeoh („Wszystko i wszędzie i na raz”), Ana de Armas („Blondie”) i Michelle Williams („The Fabelmans”) były nominowane do nagrody dla najlepszej aktorki w Oscary. Rada Gubernatorów Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej zgodziła się w tym tygodniu na nadzwyczajnym spotkaniu, że kandydatura Riseborough powinna zostać podtrzymana.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet