„Ikona wróciła na scenę!”: Występ Rihanny w przerwie Super Bowl stał się największą sensacją

Piosenkarka przygotowała dla wszystkich niespodziankę

Tradycją jest, że w przerwie meczu finałowego US National Football League światowej sławy wykonawca zabawia publiczność. Do tej pory Lady Gaga, Madonna i wielu innych wykonawców brało na siebie tę odpowiedzialność.

W 2023 roku ta rola przypadła jednej z najbardziej kultowych piosenkarek XXI wieku – Rihannie. Została królową Super Bowl!

Występ Rihanny był wielką niespodzianką nie tylko dla jej fanów, ale także dla jej współpracowników. W końcu artysta wyszedł na scenę po raz pierwszy od 5 lat.

Cara Delevingne, słynna supermodelka, ironicznie skomentowała: „To dziwne, że koncert Rihanny został przerwany przez mecz piłki nożnej”. Wtedy znana piosenkarka Adele stwierdziła, że ​​poszła na imprezę na występ Rihanny, a nie na mecz. Na pokazie byli także obecni Paul McCartney, Bradley Cooper, Jay Z i wielu innych.

Oprócz wspaniałego występu artystka przygotowała jeszcze jedną bardzo miłą niespodziankę. Rihanna z dumą pokazała swój duży, zaokrąglony brzuszek, ujawniając wszystkim, że jest w ciąży. To jej druga ciąża, niedługo po urodzeniu syna. Miała na sobie kombinezon Loewe i kurtkę Alaia.

Nie trzeba wspominać, że wszyscy byli niesamowicie uszczęśliwieni tą wiadomością i nie mogli oderwać wzroku od legendarnego wykonawcy.

I teraz wszyscy zastanawiają się, czy gwiazda da w najbliższym czasie kolejny koncert, czy nie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet