„Jego żona jest jego największym wsparciem”: Żona Bruce ’ a Willisa pomaga mężowi w jego wyzdrowieniu

To smutne widzieć legendarnego aktora w takim stanie

U 67-letniej gwiazdy Die Hard zdiagnozowano demencję czołowo-skroniową, rzadką chorobę, która wpływa na zdolność mówienia i rozumienia języka. Bruce otrzymuje teraz jedną z najlepszych profesjonalnych opieki dzięki wysiłkom swojej żony Emmy. Sprowadziła specjalistę od demencji, Tipę Snow. Żona artysty postanowiła podzielić się niektórymi sukcesami, jakie odniosła w walce z chorobą zwyrodnieniową wybrańca.

„Jestem wdzięczny, że miałem okazję pracować z Tipą Snow, która pomogła mi uzupełnić mój zestaw narzędzi do leczenia demencji. Jest kochającą, współczującą i doświadczoną przywódczynią w tej przestrzeni, która zachowuje się z czystą empatią. Ona jest darem – wyjaśniła Emma.
Tipa jest znana na całym świecie ze swojej doskonałości w opiece nad pacjentami i ich rodzinami. Pochwaliła żonę gwiazdy filmowej za jej starania. Według terapeuty zajęciowego, Emma wykonała świetną robotę, zapewniając Bruce’owi odpowiednie wsparcie. Jego umiejętności zmieniły się i pozwoliły aktorowi nadal dobrze żyć.


„Otępienie czołowo-skroniowe nigdy nie jest łatwe. Ale dzięki odpowiedniemu programowaniu i wsparciu naprawdę możesz żyć dalej. Gratulacje dla Emmy i całej jej rodziny za bardzo, bardzo ciężką pracę i poświęcenie. To naprawdę wspaniałe!” Powiedział typ. Wielu obserwujących Emmę stwierdziło, że informacje, których nauczyli się od Tipy i jej pozytywne podejście do opieki, również im pomogły.
Emma i Bruce mają dwie córki: 10-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn. Ponadto Willis ma trzy córki ze swoją byłą żoną Demi Moore. Wszyscy rok temu ogłosili, że aktor zrobi sobie przerwę w karierze z powodu choroby. Wtedy u zdobywcy nagrody Emmy zdiagnozowano afazję, która wpłynęła na jego zdolności poznawcze.


Już w lutym tego roku bliscy Bruce’a ogłosili, że jego stan się pogarsza, a także zaapelowali o postawienie nowej diagnozy. „Chociaż to boli, w końcu uzyskanie jasnej diagnozy jest ulgą” – czytamy w oświadczeniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet