„Piękno od mamy, charyzma od taty”: Brad Pitt i jego rodzice

Rodzice jednego z najprzystojniejszych mężczyzn

Gwiazdy Hollywood zwykle nie dzielą się szczegółami rodziny ze swoimi fanami.


Wywiady z Bradem Pittem należą do rzadkości. Nie ma dla niego strony na Instagramie. Zamiast uczestniczyć w głośnych imprezach, hollywoodzka gwiazda woli spędzać czas z bliskimi przyjaciółmi. Rodzice Brada Pitta zajmują szczególne miejsce w jego życiu. Jako dziecko aktor urodził się w rodzinie dalekiej od efektownej. William Pitt pracował jako kierownik w firmie transportowej, a Jane Pitt była nauczycielką.
Brad przyznał w wywiadzie, że jego rodzice nie pochwalali jego decyzji o zostaniu aktorem. Rodzice Pitta nie wspierali go, kiedy zdecydował się przeprowadzić do Los Angeles, aby realizować swoje marzenie. Ponadto odmówili mu wsparcia finansowego. Z czasem rodzice pogodzili się z wyborem syna.

Nawiasem mówiąc, Wilm i Jane nie pochwalali niektórych powieści swojego syna. Aniston była idealną synową matki Pitta, ale nie udało jej się poprawić relacji z Angeliną Jolie.
Jane od razu zdała sobie sprawę, że z Angeliną trudno się porozumieć. Znawcy mówili, że Angie nigdy nie odwiedzała krewnych Brada w Missouri, a ona i Jane nieustannie kłóciły się podczas rzadkich spotkań.

W końcu relacje matki Pitta z Angeliną pogorszyły się jeszcze bardziej, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, ponieważ próbowała znaleźć z nią wspólny język. Pobłażliwość w wychowywaniu dzieci nie była w stylu Jane. Na przykład nie rozumiała, dlaczego Shiloh ubiera się jak chłopiec.

Podczas postępowania rozwodowego Angeliny i Brada rodzice długo milczeli. W wyniku niemożności widywania się dziadków z wnukami, dwa lata później relacje z byłą synową pogorszyły się jeszcze bardziej. Według wtajemniczonych, Brad prawie nie powstrzymuje swojej matki przed wyrażaniem jej wszystkiego, co myśli o Angelinie bezpośrednio. Sprawy sądowe wciąż są w toku. Pitt chce opieki nad dziećmi. Ostatnio pojawiły się obawy dotyczące zachowania ojca Shiloh ze strony 15-letniej Shiloh. Marzy o większej ilości czasu spędzonego z Bradem

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: