„Tak zabawne i takie słodkie!”: Ten kot ze schroniska uwielbia stać jak człowiek i błagać o smakołyki

Koty zawsze mają coś, co nas zaskoczy

Z powodu konfliktu z dziećmi swojej rodziny Bruno zgłosił się w kwietniu do Wright-Way Rescue w Illinois. Według personelu schroniska waga Bruno była istotnym problemem wymagającym leczenia.

Ponieważ ważył 25 funtów, miałby problem z ucieczką przed dziećmi, gdy chciał mieć własną przestrzeń. Wielki kot Bruno po prostu chce być kochany i otoczony opieką.

Lubi wyolbrzymiać przed tymi, na których mu zależy. Preferencja Bruno do stania na tylnych łapach jest w nim dziwna.

Je wtedy, kiedy ma na to ochotę, a efekt jest zadowalający, bo w ten sposób dostaje swoje ulubione smakołyki.

„Jeśli chce dożyć starości, musi stracić co najmniej 10 funtów przy wadze 25 funtów i więcej” – powiedziała pracownikowi Wright-Way Rescue, Erin Thomas, The Dodo.

„W tej chwili bierzemy to funt po funcie”. Ponieważ jest „przekochany”, uważam, że ma nadwagę. Oprócz pozowania na tylnych łapach Bruno wykazuje szereg dziwacznych zachowań i dziwactw.

Lubi być głaskany podczas jedzenia. Dopóki go nie pogłaskasz, będzie miauczał i patrzył na ciebie. Może jeść, nie będąc zwierzęciem domowym, ale z jakiegoś powodu lubi towarzystwo.

Lubi też pić wodę, ale nie chce pić z kuchennych misek. Zamiast tego potrzebuje wielu dzbanów z wodą rozsianych po całym domu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: