„The View is anulowany!”: Elon Musk kupił ABC i odwołał słynny program Chat

Cała obsada zostanie zakończona

Jak już wiecie, nowym właścicielem Twittera został Elon Musk. Inwestor wydał swoje imperium medialne na zakup rachunku za 37,5 miliarda dolarów ABC z Walta Disneya. Szczegóły nie są znane. jednak uważa się, że Disney już zaakceptował umowę.

Disney borykał się ostatnio z pewnymi trudnościami finansowymi, głównie z powodu konsumenckich bojkotów jego parków rozrywki, związanych z kulturą obudzenia i społecznością LGBTQ. Spowodowało to spadek średniej liczby odwiedzających Disneya, co doprowadziło Disneya do problemów finansowych.

Jako nowy dyrektor generalny ABC, Elon Musk określił już swoje najważniejsze priorytety. Jest gotów przywrócić równowagę amerykańskim mediom i walczyć z wpływami skrajnie lewicowej elity Hollywood. Jego pierwszym krokiem w tym planie jest anulowanie słynnego czatu „The View” i zakończenie całej obsady, w tym Whoopi Goldberg. Jego zamiarem jest zastąpienie programu programem rozrywkowym skierowanym do bardziej mainstreamowej publiczności, z udziałem muzyków i komentarzami konserwatywnych aktorów na temat mediów i Hollywood.

Nadal nie jest jasne, w jaki sposób ta zmiana wpłynie na różne procesy sądowe przeciwko „The View”. Kyle Rittenhouse zasugerował możliwość wycofania pozwu przeciwko Whoopi Goldberg, jeśli zostanie gospodarzem nowego programu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet