„Wtedy i teraz zdjęcia”: Gwiazdy, które teraz wyglądają lepiej niż po dwudziestce

Świecić lub zbyt wiele operacji plastycznych?

Młodość ma swoje zalety. Bez zmarszczek, piękna owal twarzy, błyszczące oczy. Ale z jakiegoś powodu niektóre gwiazdy w wieku dorosłym wyglądają bardziej atrakcyjnie niż w młodym wieku. Dlaczego wszystko układa się tak, jak się dzieje? Spróbujmy to rozgryźć.

Jennifer Lopez

W wieku 20 lat Jennifer była bardzo seksowną dziewczyną. Ale zepsuła swój wygląd niewłaściwie dobranymi kosmetykami. Lopez używała brązowej szminki, która nie pasowała do jej ciemnych włosów. Na szczęście Jennifer stopniowo zdała sobie sprawę, że musi skupić się na swoich oczach. Przefarbowała też włosy na blond z efektem spalonych włosów.

Victoria Beckham

Nikt nie mógł pomyśleć, że Victoria bardzo lubiła cienie z masy perłowej, robiła sobie postrzępione fryzury i nakładała dużo blasku na twarz. Mimo to, teraz jest trendsetterką. Stopniowo Victoria zdała sobie sprawę, że najbardziej pasuje jej spokojny makijaż w brązowych odcieniach. Ponadto stara się uśmiechać jak najmniej, aby wyglądać atrakcyjniej. Znając swoje mocne strony, Victoria naprawdę zadziwia płeć przeciwną. I wiele kobiet jej zazdrości.

Dita Von Teese

Trudno uwierzyć, że Dita miała kiedyś blond włosy. W wieku 20 lat nie wyróżniała się z tłumu atrakcyjnych dziewczyn. Ale potem znalazłam swój własny, niepowtarzalny styl. Teraz wygląda przepięknie. Pasują jej czarne włosy, porcelanowa cera i jaskrawoczerwona szminka.

Angeliny Jolie

W wieku 45 lat aktorka wygląda wspaniale. To prawda, ostatnio woli dyskretny makijaż i kosmetyki. Ogólnie wizerunek pewnej siebie kobiety bardzo pasuje do Jolie, ale niektórzy fani pamiętają ją zupełnie inaczej. Kiedyś można ją było nazwać seksbombą o odważnym i zmysłowym spojrzeniu. Ale dopełniła całego obrazu nie najpiękniejszym makijażem, ciemnymi szminkami i dziwnymi odcieniami włosów. Na szczęście w wieku dorosłym poprawiła się.

Jennifer Aniston

Jennifer myliła się prawie tak samo jak jej koledzy. Przefarbowała włosy na zbyt ciemny kolor. Kolor szminki też jej nie pasował. Ale teraz Aniston wygląda poza pochwałami. Strzyżenie pomaga zamaskować wszelkie niedoskonałości owalu twarzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: