„Zbyt prześwitująca sukienka”: Salma Hayek pokazała swoją bieliznę na Paryskim Tygodniu Mody

56-letnia aktorka pojawiła się na drugim dniu Paris Fashion Week. Salma pojawiła się na wystawie kultowej marki projektowej Saint Laurent. Z tej doniosłej okazji aktorka stworzyła niecodzienne zdjęcie. Hayek miał na sobie szmaragdową suknię podłogową wykonaną z cienkiej, prześwitującej tkaniny. Strój podkreślał kobiece krągłości gwiazdy i „podkreślał” ciemny gorset. Aktorka narzuciła na ramiona czarną kurtkę, aby zestaw był mniej sugestywny.

Salma uzupełniła stylizację skórzanymi butami na platformie. Hollywoodzka aktorka nosiła na szyi wisiorek z dużym kamieniem. Hayek wiązał jej włosy w miękkie loki i rozdzielał je prosto na środku. Aktorka podkreśliła look soczystymi rzęsami, zielonymi strzałkami na powiekach i pomadką w kolorze mokka.

Do Salmy dołączył jej mąż Francois-Henri Pinault, a także ich pasierbica Matylda i córka Valentina. Dziewczyny zainspirowały się wizerunkiem krewnego celebryty i ubrały się podobnie. Valentina miała na sobie cienką bluzkę ze złotą spódnicą, a Matylda beżowy strój. Partner gwiazdy pojawił się na imprezie ubrany swobodnie w golf, dżinsy i futrzaną kurtkę.

Aktorka uśmiechała się spokojnie i chętnie pozowała fotografom. Salma na przemian obejmowała Francois-Henri i Matyldę.

Fani aktorki spierali się o jej wygląd. „Zbyt przezroczyste ubrania stały się modne”, „Ubrania Salmy są stylowe i zmysłowe”, „Chyba zaniedbała przebieranie się” oraz „Salma wygląda przepięknie” – mówili użytkownicy.

Fotografie Hayeka spodobały się stylistce Anastasii Reshetovej. Aleko Nadiryan wspomniał wcześniej, że marnuje czas na „osądzanie” jej.

Salma ma dość łączenia się z uwodzicielskimi kobietami. Przepisana rola przez długi czas powstrzymywała aktorkę od odgrywania ról w komediach.

Aktorka, która zagrała tytułową rolę w filmie „Frida” była na weselu Marca Anthony’ego i Nadii Ferreiry. Hayek pojawiła się na uroczystości w oszałamiającej sukni, która podkreślała jej dekolt.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet