„Gdzie podziały się geny?”: Dzieci Brooke Shields były mocno krytykowane w Internecie

Fani są rozczarowani tylko biorąc pod uwagę ich wygląd

Urocza Brooke Shields pracowała jako modelka i występowała w filmach od wczesnego dzieciństwa. Jednak stała się szeroko znana w wieku 14 lat, kiedy zagrała w filmie „Błękitna laguna”. Anielska uroda młodej aktorki urzekła publiczność. Brooke słusznie została uznana za najpiękniejszą kobietę na świecie. Z biegiem lat aktorka oczywiście się zmieniła. Brooke Shields ma teraz 57 lat. Trudno rozpoznać w niej dawną urodę.

Oczywiście fani mieli nadzieję, że córki aktorki odziedziczą urodę po matce. Nawiasem mówiąc, aktorka jest matką dwóch córek.

Rowana i Griera. Aktorka urodziła córki ze swoim drugim mężem Chrisem Henchy. Co zaskakujące, geny mojego ojca były silniejsze. Córki aktorki nie odziedziczyły rzadkiego piękna swojej matki. „Bez wdzięku, bez połysku” – mówią internauci.

Wielu jest tym faktem rozczarowanych. Są tacy, którzy uważają, że aktorka powinna była ostrożniej wybierać męża. W końcu córki nie mogą znieść porównania z piękną matką. „Mama ma rasę, dziewczynki nie”, „Cała pula genów do dna”, „Dziewczynki są całkiem zwyczajne, niepozorne”, „Mama była piękniejsza w jej wieku” – piszą w sieci

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: