„Legendarna grupa”: Piosenka, którą Maurice Gibb zostawił dla Bee Gees

Te legendy zainspirowały dziesiątki muzyków!

Od narodzin „The Bee Gees” przemysł muzyczny nigdy nie był taki sam. Przemysł muzyczny został na zawsze zmieniony przez ich inspirowane rytmy disco i falsetowe harmonie, a wielu artystów inspirowało się nimi.

Znana piosenka Dionne Warwick jest wykonywana przez „The Bee Gees” w piosence „Heartbreaker”. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że album Dionne z 1982 roku o tym samym tytule zawierał muzykę „The Bee Gees”.

„The Bee Gees” uczyniło piosenkę własną, śpiewając „Dlaczego musisz być łamaczem serc? “, z ich charakterystycznymi falsetowymi głosami i zwartymi harmoniami w refrenie.

Czy to lekcja, której się nie nauczyłem? Moja miłość do ciebie, muszę przełamać zaklęcie, pod którym jestem. Później Maurice Gibb powiedział, że bracia powinni zachować tę piosenkę dla siebie.

Dionne odniosła duży sukces muzyczny, a teraz świat może usłyszeć, jak brzmiałaby oryginalna wersja Bee Gees w jakości HD.

Bracia są widziani grając i śpiewając w filmie z występem w tonacji sepii. Krzyczący fani wypełniają duże areny, gdy wykonują przebój.

W trakcie utworu wideo przełącza się między młodszymi i starszymi braćmi. Od końca lat 60. „The Bee Gees” odnoszą sukcesy.

Ze względu na ich wybitne trzyczęściowe harmonie, zasłużyli sobie na przydomki „The Disco Kings”, „Britain’s First Family of Harmony” i „The Kings of Dance Music” w erze disco.

Oglądanie tych najważniejszych momentów legendarnej kariery The Bee Gees w piosence „Heartbreaker” przywołuje miłe wspomnienia o ich charakterystycznym brzmieniu.

W trakcie swojej kariery bracia wyprodukowali mnóstwo hitów, zarówno dla siebie, jak i dla innych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: