„Wyczerpany i głodny”: Bezradny szczeniak spał na krawężniku, dopóki pewnego razu nie spotkał miłej damy

Pies okazał się najsłodszym stworzeniem!

Kiedy Stray Rescue of St. Louis otrzymało zgłoszenie o psie śpiącym na ulicy mieszkalnej podczas fali upałów, uprzejmie poprosiło dzwoniącego o przesłanie zdjęć psa, aby mogli ustalić najlepszy sposób działania.

Według Donny Lochmann, głównego ratownika Stray Rescue w St. Louis: „Zdjęcie, które przesłała nam ta osoba, przedstawiało leżącego psa”.

Jego kości biodrowe wydawały się być trochę widoczne, choć trudno było to stwierdzić. Dzięki temu wiedziałem, że to jest coś, co muszę zobaczyć.

Lochmann szybko przybył na miejsce zdarzenia, ale nie był w stanie zlokalizować psa. Zauważyła go, kiedy w ostatniej chwili podjęła decyzję o skręceniu w alejkę.

Lochmann stwierdził: „Widziałem go tam, leżącego na ulicy”. Prawdopodobnie ochładzał się od upału, leżąc w wodzie spływającej rynsztokiem.

Szybko zdała sobie sprawę, jak pilnie pies potrzebuje pomocy, gdy Lochmann się zbliżył. „Musiał mnie usłyszeć, kiedy podjechałem do końca alejki” – powiedział Lochmann.

Zauważyłem, jak podnosi głowę, rozgląda się, a potem wraca do krawężnika, jakby całkowicie się poddał.

Lochmann był zrozpaczony obrazem psa leżącego samotnie na ulicy bez energii i nadziei na przyszłość. Lochmann stwierdził: „To mnie po prostu zabiło”.

„Nie ma mowy, żebym zostawił tutaj tego psa” — powiedziałem sobie. Tutaj możesz zobaczyć pierwsze spojrzenie Lochmanna na psa: Na szczęście dla Lochmanna porzucony pies nie sprzeciwiał się wcale ratowaniu.

Nawet bez smyczy podszedł do jej jeepa. „Zacząłem z nim rozmawiać i powiedziałem:„ Chodź, kolego, pomożemy ci ”- powiedziałem. Po dotarciu do pojazdu pies od razu się uspokoił.

Lochmann stwierdził: „Trzymam koce z tyłu jeepa, więc natychmiast się położył”. Wydawał się być bardzo wdzięczny za wygodne otoczenie i klimatyzację.

Słodki pies, którego później nazwali Curby, bardzo lubił swoją „wolną jazdę” w bezpieczne miejsce, jak określiło to schronisko. Lochmann stwierdził: „Dość szybko trafił do rodziny zastępczej”.

Jego film obejrzało małżeństwo, a żona powiedziała mężowi: „Ten pies nie powinien przebywać w schronisku”. Więc pojawili się i zabrali go.

Curby cieszy się swoim nowym domem tymczasowym, w którym ma dwoje bardzo troskliwych rodziców i rodzeństwo psa, z którym lubi się przytulać.

Jego osobowość naprawdę zaczęła rozkwitać w nowym domu iw końcu zaczął przybierać na wadze. Lochmann stwierdził: „Jego przybrani rodzice są w nim absolutnie zakochani”. Okazał się najbardziej uroczym dzieckiem na świecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet