„Najsłodszy uśmiech!”: Bezdomny Pitt Bull uśmiecha się do każdej osoby, mając nadzieję, że go adoptują

Chce przyciągnąć ludzi swoją słodyczą i życzliwymi oczami!

Donnie spędził samotnie dwa dni, porzucony na dziedzińcu w Nowym Jorku, niepewny, dokąd się udać.

Uroczy szczeniak był świadomy, że ma coś do udowodnienia, kiedy został w końcu uratowany i przewieziony do Animal Care Center (ACC) na Brooklynie.

Donnie chciał, aby wszyscy wiedzieli, że jest niczym więcej niż masywnym mushballem, pomimo tego, co niektórzy mogą myśleć o jego 62-funtowej sylwetce.

„Niektóre z naszych największych psów mają również największe i najbardziej puszyste dzieci!” Dodo został poinformowany przez wolontariusza ACC Manishę Shah.

To takie urocze i głupie, że nie zdają sobie sprawy, jak duże są lub że większość ludzi prawdopodobnie się ich boi!

Donnie był początkowo trochę zaniepokojony nowym miejscem. W końcu jednak zaczął się rozgrzewać. Szybko zaczął się uśmiechać do wszystkich, którzy go mijali.

Shah stwierdził: „Kiedy wszedł, był trochę przestraszony i nerwowy, co jest całkowicie zrozumiałe”. Jednak kiedy pies taki jak Donny ci ufa, czuje się wyjątkowo.

Shah stworzył film o Donnie, aby pomóc w jego adopcji od Boroughbred in Brooklyn, konta na Instagramie, które opowiada się za psami w Brooklyn ACC.

Podpis pod postem brzmi: „Kiedy zacząłem głaskać tę wielką papkę, delikatnie wstał i pochylił się, dziękując mi mnóstwem pocałunków”.

Pomimo tego, że są czułymi i przyjaznymi zwierzętami domowymi, Pitbulle, takie jak Donnie, często mają trudności ze znalezieniem domów.

Według TIME, psy o imieniu „pitbull” zazwyczaj muszą czekać na nowy dom w schroniskach trzy razy dłużej niż psy innych ras.

Donnie obecnie przystosowuje się do życia w domu i mieszka z zastępczą matką. Ten łagodny olbrzym w końcu znajdzie rodzinę, której szukał, rodzinę, która go uwielbia w całym 62 funtach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: