„Kot był bardzo przestraszony”: Mężczyzna zauważył coś puszystego i przestraszony na medianie autostrady

Mężczyzna zrobił wszystko, aby pomóc kociakowi

John Debacker wiedział, że musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby uratować kota, który utknął na nowojorskiej autostradzie.

Pomimo ponad pół godziny drogi oddany ratownik kotów rzucił się z pomocą. „W momencie, gdy się pojawiłem, od razu za nim tęskniłem” — powiedział Debacker The Dodo. ”

Ledwo za nim tęskniłem. Potem zauważyłem go siedzącego wzdłuż przegrody, kiedy spojrzałem w lusterko wsteczne.

Debacker poszedł lewym pasem, aby zbliżyć się jak najbliżej kota po zatrzymaniu się kilka stóp przed nim.
Debacker stwierdził: „Nie chciałem chodzić dwa razy i ryzykować, że kot ucieknie”.

W pewnym sensie machałem do samochodów, żeby się przesunęły, ponieważ zbliżały się do mnie tak szybko. Debacker zdawał sobie sprawę, że kot musiał być jeszcze bardziej przerażony niż on sam, gdy mijały go samochody.

Podejrzenia Debackera potwierdziły się, gdy kot pojawił się tuż przed nim. Debacker stwierdził: „Był dość przestraszony”. Nawet się nie ruszał i nie wydawał żadnego dźwięku.

Kot uciekł, gdy tylko Debacker wrócił do swojego samochodu po sieć. Debacker stwierdził: „Kot faktycznie próbował biec wzdłuż przegrody i spróbować dostać się do kanału”.

Na szczęście nie pasował, więc złapałem go na miejscu. Zanim kot mógł znaleźć się w bardziej niepewnych okolicznościach, Debacker złapał go i przeniósł w bezpieczne miejsce w swojej niezawodnej sieci.

Kot początkowo odmówił towarzyszenia Debackerowi, ale w końcu zdał sobie sprawę, że jest bezpieczny. Debacker stwierdził: „Kiedy go dostałem, syczał i tak dalej”.

Jednak kiedy wprowadziłem go do swojego mieszkania, odkryłem, że jest najbardziej uroczym kotem. Debacker sprawdził w lokalnych książkach telefonicznych, czy ktoś nie zgłosił zaginięcia kota, ale nie mógł znaleźć rodziny kota.

W rezultacie, podczas gdy jego bliscy przyjaciele pomagali mu znaleźć kotu dom na zawsze, on umieścił kota w rodzinie zastępczej.

Debacker stwierdził: „Poszedł do mojej przyjaciółki Kacii Caprariello, która opiekowała się nim przez kilka tygodni”. Virginia Scudder, moja druga przyjaciółka, pomogła mi znaleźć mu dom.

Zespół ostatecznie znalazł idealny dom na zawsze dla kota, który oficjalnie otrzymał imię Bell. Kotka jest obecnie zdrowa, wykastrowana i zaczipowana.

Debacker stwierdził: „Na szczęście prowadzi teraz wspaniałe życie”. Wynik absolutnie nie byłby taki sam, gdyby nie został uratowany.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: