„Straszna niespodzianka”: Ta para znalazła walizkę na drodze ze szczeniętami w środku

Para była zszokowana, gdy dowiedziała się, co jest w środku

Para jechała autostradą w Północnej Karolinie w zeszłym tygodniu, kiedy zauważyła coś dziwnego. Na drodze przed nami leżała porzucona walizka, która wydawała się poruszać.

Maleńki nos ledwo wystający z rozpiętego rogu torby był wszystkim, co para mogła zobaczyć, gdy zwalniali pojazd.

Byli zszokowani, gdy po szybkim otwarciu odkryli w walizce cztery przyjazne szczeniaki. Para pojechała do Guilford County Animal Services ze szczeniętami w rękach.

Kiedy twierdzili, że znaleźli walizkę wypchaną szczeniętami, pracownik schroniska, który pierwszy raz spotkał ich na parkingu, początkowo im nie uwierzył.

Wydawało się to takie absurdalne. Potem jednak zauważył cztery małe twarze. Pracownik powiedział The Dodo: „Wszyscy byliśmy zszokowani, że ktoś to zrobił”.

Szczenięta, z których wszystkie to suczki, obawiały się zaufać swoim nowym opiekunom, prawdopodobnie myśląc, że obcy również je porzucą.

Od czasu przybycia do schroniska powoli zaczęły się przyzwyczajać, a życzliwy personel ratunkowy powoli nauczył ich, czym jest miłość.

Przedstawicielka schroniska stwierdziła: „Są bardzo nieśmiałe i przestraszone”. Nasz personel wchodzi z nimi w interakcje i bawi się z nimi, ponieważ według zespołu medycznego nie mieli zbyt wielu interakcji z ludźmi.

Ratownicy nadali szczeniętom związane z bagażem imiona Tumi, Samsonite, Stowaway i Carion (co oznacza „kontynuuj”).

Szczenięta zostaną oddane do adopcji i będą miały szansę znaleźć swoje stałe domy po zakończeniu badań lekarskich i socjalizacji.

Dzięki bystrym oczom dwóch Dobrych Samarytan te szczenięta już nigdy nie zostaną pozostawione w tyle, mimo że kiedyś zostały porzucone.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: