„Co za buntownik!”: Jak teraz wygląda jedyna córka legendarnego Kurta Cobaina

Dziewczyna faktycznie prowadzi życie prywatne

Frances Bean Cobain jest często nazywana przez prasę buntowniczką. Dziennikarze natomiast robią to bardziej z przyzwyczajenia. Czego innego można się spodziewać po córce dwóch gwiazd rocka? W rzeczywistości córka Kurta Cobaina i Courtney Love prowadzi raczej spokojne i prywatne życie. Dziewczyna rzadko pojawia się publicznie i nie bawi ludzi swoimi efektownymi działaniami. Nawet paparazzi dowiedzieli się o ślubie Frances z dużym opóźnieniem! Niemniej jednak spadkobierczyni pieniędzy gwiazdy rocka jest zrozumiała. Córka Cobaina od najmłodszych lat musiała radzić sobie z nieustanną uwagą, jaką przykłada się do imienia jej ojca. Jednak wybryki jej matki, słynna Courtney Love, kosztowały Frances wiele nerwów…

Córka Kurta Cobaina: pierwsze skandale

Jeszcze zanim dziecko się urodziło, skandal wokół córki Kurta Cobaina narastał. Courtney udzieliła wywiadu entuzjastycznej pisarce Lynn Hirshberg na kilka miesięcy przed narodzinami Frances Bean. Podczas wywiadu piosenkarka rockowa przyznała się, że podczas ciąży kilka razy miała do czynienia z nielegalnymi narkotykami. Ale gdy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, zrezygnowała!

Z drugiej strony Lynn przekręciła zeznania Courtney. Dziennikarka przedstawiła rockerkę jako osobę, która przez całą ciążę zażywała nielegalne narkotyki. Prawa rodzicielskie Kurta i Courtney zostały prawie odebrane w wyniku opublikowania wywiadu z Madame Hirshberg. Muzycy przez kilka miesięcy zachowywali honor i godność w sądzie. Ostatecznie organy ścigania wycofały się…

Kochający ojciec, wyjątkowa matka

Kurt uważał jej córkę za mile widziane i cenne dziecko. Muzyk wesoło opiekował się dzieckiem, ręcznie malował ściany w jej pokoju i uwielbiał trzymać Frances w ramionach. Niestety facet zmarł, gdy córeczka miała zaledwie rok i osiem miesięcy. Frances przyznała później, że tylko mgliście pamiętała ojca, ale strasznie go opłakiwała…

Courtney Love i jej rodzice wychowali dziecko, gdy Kurt odszedł. Z drugiej strony Frances spędzała więcej czasu z dziadkami niż ze swoją błyskotliwą matką. Courtney była często przyjmowana do instytucji odwykowych w celu leczenia uzależnień. Mama i córka nie dogadywały się. Sprawy potoczyły się tak źle, że bardzo młoda Frances pozwała swoją matkę w 2009 roku!

Test

Courtney, według dziecka, często ją biła. Oczywiście piosenkarz zaprzeczył wszystkiemu. Sąd jednak uwierzył spadkobierczyni Kurta Cobaina i pozbawił ją praw rodzicielskich, zabraniając nawet zbliżania się do córki! Prawie pięć lat po skandalicznym procesie Courtney i Frances odkryli wspólną płaszczyznę.

Młody milioner, który odziedziczył 37% ogromnej fortuny Kurta Cobaina, znalazł się na rozwidleniu dróg. einsteiner przesłany z. Ale dziewczyna ich zawiodła. Bez wątpienia córka rockmana od jakiegoś czasu zażywała nielegalne narkotyki, ale w przeciwieństwie do rodziców udało jej się raz na zawsze z tym skończyć.

Życie dziedziczki

Frances pracowała zawodowo jako muzyk, modelka i artystka. Dziewczyna w końcu znudziła się techniką modelowania. Oszałamiająca piękność nawet nie próbowała zostać aktorką, mimo że dostała pracę od samego Tima Burtona! Ale Frances do tej pory z powodzeniem rysuje. Nawet najbardziej doświadczeni krytycy doceniają niezaprzeczalne umiejętności spadkobierczyni Cobaina.

Ale w jej życiu osobistym nie jest tak różowo. Frances przeszła głośny rozwód z muzykiem Isaiah Silvą w latach 2016-2017. Piękno musiało płacić jej byłe alimenty na czas trwania rozwodu. Silva rzekomo przejął słynną gitarę Cobaina, która według Izajasza była prezentem od jego żony. Frances nie była w stanie zdobyć instrumentu.

Obecnie prowadzi spokojne życie, zajmuje się sztuką i jest zaangażowana w różne projekty upamiętniające jej ojca. Frances w wieku 28 lat ma już za sobą wiele złych doświadczeń. To tyle, jeśli chodzi o rzekomo spokojną egzystencję spadkobierczyni milionera…

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: