„Zawsze oszałamiające”: Najpiękniejsza modelka w nowej sesji zdjęciowej w obcisłej lateksowej sukience

Fani modelki nie zignorowali jej wyglądu

Międzynarodowa gwiazda wybiegów pojawiła się w reklamie Charlotte Tilbury. Gigi Hadid założyła przytulną lateksową sukienkę w kolorze kości słoniowej, która była jak druga skóra. Suknia była dopasowana do sylwetki Belli, podkreślając wszystkie jej krągłości.

W wyzywającym kostiumie zabrakło majtek, a odsłonięte plecy dodały „ognia” wizerunkowi. Top modelka ujawniła to, co zostało pominięte w sesji zdjęciowej. Cały zespół jest uchwycony na zdjęciach obok niej, co było odpowiedzialne za to, że Bella wyglądała świetnie w obiektywie.

Włosy gwiazdy zostały ułożone przez profesjonalistów. Jej wyrzeźbione kości policzkowe zostały podkreślone makijażem konturowym, a usta podkreślone. Bella uśmiechnęła się, gdy na jej zdjęciu zastosowano ostatnie szlify.

Fani modelki nie zlekceważyli jej wyglądu. „Lateks – zawsze aktualny i seksowny”, „Bardzo piękny kolor, naprawdę jak druga skóra”, „Do takich stylizacji figura musi być idealna”, „Wygląda bardzo gorąco” – piszą blogerki.

Amerykańska modelka niedawno podzieliła się zakulisowym spojrzeniem na inne ze swoich przedsięwzięć. Wprawnie zdjęła kombinezon, ukazując piersi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet