„Szybko znalazła kogoś innego”: Avril Lavigne wzięła udział w imprezie z raperem po zerwaniu z rockerem

„Całe moje istnienie zmieniło się całkowicie w ciągu jednego tygodnia”

Po rozstaniu z wokalistą rockowym Mod Sun, kanadyjska artystka szybko została sama. Avril pojawiła się w restauracji Kuku w Paryżu, gdzie aktor Leonardo DiCaprio zorganizował przyjęcie. Avril przyjechała do restauracji czarnym pojazdem z amerykańskim muzykiem Tygą (Michael Stevenson).

Dziewczyna zdecydowała się na całkowicie czarny styl z odsłoniętymi ramionami, nakładając bomberkę z kapturem i żywym wzorem na krótką, bezkształtną sukienkę. Jej strój uzupełniły lakierowane buty na wysokim obcasie i platforma. Aktorka miała na sobie makijaż z naciskiem na oczy i nosiła krótkie włosy w kreatywnym plątaninie.

Tyga również wybrał wyluzowany wygląd, zakładając brązowo-czarny dres z ogromnym srebrnym łańcuszkiem na szyi. Po wstrząsach w życiu osobistym były chłopak Kylie Jenner zachowywał swobodę, zachwycony możliwością wspierania znanej blondynki. Śpiewacy byli otoczeni przez funkcjonariuszy ochrony, gdy wchodzili do lokalu, a ochroniarze próbowali uniemożliwić paparazzi i przechodniom filmowanie ich.

Podczas Tygodnia Mody w Paryżu piosenkarka wzięła również udział w pokazie Courrèges. Miała na sobie krótką sukienkę, lateksowe buty za kolano i dopasowany płaszcz. Tyga wzięła również udział w pokazie mody. Wiadomo, że wcześniej spędzili razem „przytulny” wieczór. Avril Lavigne została sfotografowana w Nobu w Malibu z Tygą i innymi przyjaciółmi. Przed opuszczeniem restauracji tym samym samochodem muzycy przytulili się.

Wcześniej Mod Sun (Derek Smith) powiedział, że był „oszołomiony”, gdy wietrzna Avril ogłosiła koniec ich dwuletniego romansu. Według muzyka byli zaręczeni jeszcze trzy dni temu i spędzili razem wieczór, zanim wyruszył w trasę. Wokalistka wyraziła swoje złamane serce. „Cała moja egzystencja całkowicie się zmieniła w ciągu jednego tygodnia” – ubolewał rockman.

Przedstawiciele muzyków nie wyjaśniają, co było przyczyną rozstania, ale otoczenie zapewnia, że ​​nie doszło do zdrady po żadnej ze stron. Według źródeł, Avril i Tyga byli doskonałymi przyjaciółmi przez kilka lat, zanim się rozstali.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet