„Zrezygnuj z wystawnego ślubu”: kto jest sekretnym kochankiem Natalie Dormer?

Para postanowiła potajemnie wyjść za mąż

Natalie poślubiła 39-letniego aktora Davida Oakesa. W 2018 roku przestali ukrywać swój związek. Dormer i Oakes pobrali się w zeszłym miesiącu, ogłoszono dzisiaj. Nowożeńcy pobrali się w Bruton w hrabstwie Somerset i wzięli udział w małym przyjęciu weselnym w lokalnej restauracji.

O ślubie 41-letniej aktorki „Gry o tron” poinformowali przyjaciele. „Natalie i David wzięli skromny ślub. Nie chcieli urządzać wielkiego świętowania, chociaż z pewnością był to jasny i niezapomniany dzień. Chcieli po prostu podzielić się chwilą z wybraną grupą ludzi, ponieważ są to natury powściągliwe. Ale to była piękna ceremonia”.

Według znajomego wykonawców Dormer i Oakes zaserwowali gościom czerwone wino i trzydaniowy obiad. Kilka tygodni temu mąż artystki udostępnił zdjęcie kościoła w pobliżu miejsca ślubu pary.

Przed spotkaniem z Oakes aktorka, która grała Margaery Tyrell, spotykała się z filmowcem Anthonym Byrne. Natalie zaręczyła się z nim, ale ślub nigdy się nie odbył. Aktorka zakończyła 11-letnie zaręczyny z narzeczonym z powodu różnic artystycznych.

Dormer poznał Oaks podczas pracy w londyńskim teatrze. W spektaklu „Wenus w futrze” aktorzy odegrali kluczowe role. W 2021 roku para powitała córkę. Natalie żartuje, że pandemia wpłynęła na jej decyzję o posiadaniu dziecka.

Współpracownicy aktorki z „Gry o tron” spodziewają się już drugiego dziecka. Kit Harington i Rose Leslie próbują przygotować swoje dziecko na tę okazję.

Sophie Turner, kolejna kultowa aktorka serialu, nabrała formy po urodzeniu dziecka w ciągu kilku miesięcy. W szczerym mini młoda matka przybyła na spotkanie towarzyskie.

W październiku 2022 roku aktorka grająca Cersei Lannister wyszła za mąż. We Włoszech Lena Headey i jej wybranka cieszyli się kameralną uroczystością.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: