„Zapomniałem coś założyć”: „Miss World” Priyanka Chopra pojawiła się w odważnym stroju na Fashion Week

Małżonkowie wyglądają tak fajnie razem!

Właściciel tytułu „Miss World 2000” stworzył jasny strój. Spodobała jej się sukienka z karmazynowym dekoltem z peleryną. Strój z bogato kolorowego jedwabiu dobrze współgrał z opaloną skórą Priyanki. Odcień fioletu wyglądał na jasny jak fuksja, ale okazał się świeżym pomysłem. Top modelka odmówiła stanika, przez co jej piersi były półnagie.

Chopra rozpuściła włosy i ułożyła je w miękkie fale. Makijaż wieczorowy podkreślił naturalne piękno Priyanki. Tym razem postawiła na biżuterię Bulgari.
O modny wizerunek zadbał także mąż gwiazdy. Garnitur z nadrukiem z logo marki idealnie podkreślił kolorowy strój Priyanki, również ozdobiony nadrukiem z literami V. Jonas, który umieścił na zegarku Bulgari.
Przedstawienie oglądała para siedząca w pierwszym rzędzie. Gwiazdy chętnie pozowały fotografom, którzy nie przegapili okazji, by sfotografować rzadki wygląd pary dosłownie z każdej strony.


Fani modelki i muzyka byli zachwyceni ich wizerunkami. „Nigdy więcej fuksji, tylko magenta!”, „Jak obie fajnie wyglądają, nie można oderwać od nich wzroku”, „Tak to rozumiem – uzupełniają się”, „Po prostu para idealna, brawo!” piszą blogerzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet