Na początku nie chciała publikować wideo swojej 3-letniej córki, ale zaraz po opublikowaniu stało się ono wirusowe

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są pełne codziennego życia ludzi. Myślą, że oglądanie ich jest zabawne i udostępniają wszystko.

Jednak jest też wiele innych osób, które z jakiegokolwiek powodu uważają udostępnianie tego rodzaju filmów za prywatne lub boją się tego, co inni ludzie mogą powiedzieć w mediach społecznościowych.

Z tego powodu nigdy o niczym nie dyskutują. Chociaż kiedyś podjęła decyzję o złamaniu tej zasady, mama tej niesamowitej dziewczynki, która ma teraz trzy lata, również miała podobne myśli.

W styczniu 2023 roku sprawiła, że ​​wideo jej córki stało się wirusowe. Na TikToku wideo uzyskało ponad 15 milionów wyświetleń.

Adeline to imię jej ukochanej córeczki. Po udostępnieniu filmu wielu porównało ją do komediowego timingu legendarnego komika Lesliego Jordana .

Emanuje pozytywnością, a samo patrzenie na nią jest już radością. Wszyscy cieszymy się, że jej mama udostępniła nam nagranie.

Obejrzyj uroczy ryk wideo i pamiętaj, aby przekazać to również swoim bliskim, dziękujemy za przeglądanie i bycie z nami!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: