„Zagubione piękno”: Wnuczka słynnej Audrey Hepburn

Dziedziczka w niczym nie przypomina swojej ukochanej babci

Legendarna gwiazda filmowa „złotego Hollywood” Audrey Hepburn do dziś uważana jest za uosobienie kobiecości i elegancji. Niestety, aktorka nie przekazała swoim potomkom swojego pełnego wdzięku piękna i wdzięku. Możesz to zweryfikować, patrząc na zdjęcie jej wnuczki.


Emma Ferrer urodziła się rok po śmierci wybitnej babci. Ale ona, podobnie jak inni spadkobiercy gwiazd, nie mogła uniknąć porównań ze swoim legendarnym krewnym. Zdaniem fanów artystki Emma dużo traci w porównaniu z Audrey Hepburn.

Ma raczej prosty i zwyczajny wygląd, a na niektórych zdjęciach wnuczka aktorki ogólnie wygląda jak facet. Wyrafinowany styl babci w ogóle nie wydaje się inspirować Emmy. Wielu jest przekonanych, że jest mało prawdopodobne, aby przyćmiła Audrey i stała się idolem milionów.


Nie przeszkadza jej to jednak w budowaniu udanej kariery w filmie i modelingu. Ferrer pojawił się na okładce magazynu Harper’s Bazaar i grał w filmach. Ponadto zajmuje się malarstwem i często udostępnia swoje prace w sieciach społecznościowych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: