„Niesamowita niespodzianka”: dziewczyna nie miała partnera do tańca „ojciec-córka”

Czekał na nią ktoś wyjątkowy

Wszyscy potrzebujemy naszych rodziców w pewnych momentach naszego życia, a oni zajmują szczególne miejsce w naszych sercach. Niestety, wiele dzieci musi przejść przez stratę, gdy są jeszcze małe i nie mają pojęcia, czym jest życie.

Audry Soape jest jednym z tych dzieci, które mają taką wiarę. Jest dziewczyną z Teksasu, która ma 11 lat. W 2021 roku straciła ojca, a kilka tygodni później także dziadka.

To był bardzo trudny czas dla ich rodziny i musieli być silni, aby przetrwać utratę dwojga bliskich w tak krótkim czasie.

Matka dziewczynki zrobiła wszystko, co w jej mocy, by córka poczuła się lepiej i odzyskała barwne spojrzenie na życie.

Po chwili nadszedł czas na tańce ojca z córką w jej szkole. Przywróciło ją to do bólu, ale jej matka uczyniła ją czymś wyjątkowym.

Chciała, aby ten dzień był wyjątkowy dla jej córki, więc skorzystała z mediów społecznościowych, aby skontaktować się z gwiazdą NFL, Anthonym Harrisem, i zapytała go, czy mógłby być tam dla Audry i zabrać ją na szkolny bal taty z córką.

Myślała, że ​​przynajmniej próbowała, chociaż nie spodziewała się reakcji gwiazdy. Jednak Anthony szybko odpowiedział, stwierdzając, że będzie to dla niego przyjemne.

Co za delikatny i miły człowiek. W poniższym filmie możesz dowiedzieć się więcej o następnym rozdziale i uczuciach Audry w tym momencie. Miłego oglądania!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: