„Piękny moment!”: Catherine Zeta-Jones udostępniła wzruszające zdjęcie z 19-letnią córką

Celebrytka otworzyła, jak spędza czas ze swoim dzieckiem

Pomimo napiętego harmonogramu brytyjska aktorka Catherine Zeta-Jones znajduje czas dla swoich dzieci.

Wolny czas tym razem spędzała z córką, Caris Douglas, lat 19. Zeta-Jones zamieściła na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie, na którym jest razem z Caris. Dziewczynka na zdjęciu czule patrzy na mamę, prostując jej włosy.

„Jednym z moich ulubionych zajęć jest spędzanie czasu z moją słodką córką Caris. To sezon zakupów i dziewczyn” – podpisała zdjęcie aktorka.

Pod postem Zety Jones szczęśliwa córka również zostawiła słodką wiadomość, pisząc zwięźle: „Kocham cię bardzo, mamusiu”.

Dziewczyna uważa swoją mamę za wzór do naśladowania i ikonę mody. Z kolei na aktorkę wpływ ma styl córki: „Ma swój własny, wyrazisty styl. Wygląda nowocześnie, ale jej strój jest odpowiedni do wieku. Nigdy nie musiałam mówić mojej córce, że źle się ubrała”.

Widzowie zauważyli, że nie ma to jak więź matki z córką i że uchwyciła piękny moment: „Więź między matką a córką jest wyjątkowa. „Wspaniały wyraz matczynej miłości, oboje jesteście wspaniali” — mówi Caris.

Catherine Zeta-Jones od 22 lat jest żoną Michaela Douglasa, amerykańskiego aktora i producenta. Para celebrytów dzieli 25 lat różnicy wieku, ale nie przeszkodziło im to w stworzeniu wspaniałej rodziny. Para ma dwoje dzieci: syna Dylana Michaela i córkę Caris.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: