„Z kowbojskimi butami i wstążką na piersi”: ciężarna córka i była żona Aleca Baldwina w nocnym klubie w Hollywood

Ciężarna modelka zorganizowała uroczystość dla swojej przyszłej córki

27-letnia córka Aleca Baldwina przygotowuje się do zostania matką. Ireland i jej ukochany muzyk Andre Allen Anjos (RAC) będą mieli swoje pierwsze dziecko. Wiadomo, że para spodziewa się dziewczynki. Baldwin otwarcie mówi o swojej chorobie.

Ciężarna modelka postępowała zgodnie z tradycyjną zachodnią praktyką, organizując uroczystość dla swojej przyszłej córki. Ayrland wykorzystał swoją wyobraźnię do zaplanowania przyjęcia. Modelka zarezerwowała pokój w hollywoodzkim klubie ze striptizem w Los Angeles i udekorowała go balonami oraz zaproszonymi tancerzami. Baldwin przygotowała również tort dla swojej przyszłej córki.

Ireland wybrała prowokacyjną suknię, która podkreślała jej zmieniającą się figurę. Miała na sobie czarną koronkową suknię z gorsetem. Modelka założyła ją z kowbojkami i wstążką z napisem „Mama” na piersi. Baldwin założył różową perukę i dramatyczny makijaż.

Wśród gości byli między innymi ciężarna Rumer Willis i przyszła babcia Kim Basinger. 69-letni zdobywca Oscara ubrał się na rodzinne wakacje. Aktorka ubrała się w czarny top, szare spodnie i skórzane buty. Kim miała na sobie naturalny makijaż i bujne włosy. Hollywoodzkiej celebrytce towarzyszył jej ukochany Mitch Stone.

Fani rodziny gwiazd głośno dyskutują o rzadkim materiale filmowym matki i córki. „Kim jest bardzo fajną mamą. Mój nie odważyłby się przyjść do klubu ze striptizem”, „Jak miło was widzieć razem”, „Kocham cię i twoją mamę”, „Kim będzie wspaniałą babcią” – komentowali użytkownicy.

Przyjęcie odbyło się bez Aleca Baldwina i jego żony Hilarii. Z powodu katastrofy na planie „Rusty” aktor jest zajęty sprawami prawnymi. Wszczęto nową sprawę przeciwko ojcu kilkorga dzieci. Od wykonawcy zażądano zadośćuczynienia za krzywdę moralną. Naoczni świadkowie zdarzenia poinformowali, że na krótko stracili słuch.

Ireland pozwoliła sobie na odpoczynek dzień po imprezie. Ciężarna modelka opublikowała zdjęcie na plaży. Baldwin sfotografował jej nagi brzuch. „Gdzie są moje tyłki?” – żartował model, nawiązując do zabawy, w której zwierzęta starają się złapać swoje małe tyłki i ogonki.

Baldwin zbliża się do końca ciąży. Aktorka rozebrała się do sesji zdjęciowej, by pokazać swoje nowe ciało.

Kim Basinger to imię, które modelka wybrała dla swojego wnuka. Irlandia nazwała swoją córkę Holland na cześć kraju.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet