„Mój ostatni występ jako aktorka”: Christina Applegate ogłosiła swoją straszną diagnozę

Aktorka zawiesiła karierę aktorską z powodu problemów zdrowotnych

Utalentowana aktorka i gwiazda „Przyjaciół” Christina Applegate wystąpiła na czerwonym dywanie w Fairmont Century Plaza w Century City w Kalifornii. Christina miała na sobie czarną aksamitną suknię w stylu smokingu z satynowymi klapami i trenem na to wydarzenie.

Aktorce towarzyszyła córka Sadie, która dopasowała swój strój do mamy. Młoda dama prezentowała się modnie i bardzo atrakcyjnie. Miała na sobie koszulę, długą marynarkę i dżinsy uzupełnione czapką z gazety i skórzanymi martensami.

Applegate poruszała się o lasce ozdobionej imieniem córki i sercem. Aktorka miała swoje jedyne dziecko w romansie z muzykiem Martynem Lenoble. Pobrali się w 2013 roku. Sadie delikatnie trzymała mamę za rękę, pozując do kamer na czerwonym dywanie.

Aktorka była nominowana za rolę w serialu komediowym „Dead to Me”. Gra cyniczną wdowę Jen Harding.

Tego samego dnia Christina oświadczyła, że ​​zawiesza karierę aktorską z powodu problemów zdrowotnych. W , u aktorki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. „To prawdopodobnie moja ostatnia nagroda jako aktorki, a ten program wiele dla mnie znaczy. W tej chwili nawet nie wyobrażam sobie wstawania o 5 rano. codziennie i spędzać 12-14 godzin na planie”, zauważył Applegate.

Aktorka wspomniała również, że teraz wykonuje lektora, aby zarobić trochę pieniędzy i zapewnić utrzymanie swojej córce i jej rodzinie.

To był prawdziwy „wpadka każdego dnia” dla Christiny, kiedy zagrała główną rolę w ostatnim sezonie projektu, walcząc z objawami stwardnienia rozsianego.

Filmowanie musiało mieć 5-miesięczną przerwę, aby aktorka mogła przejść odpowiednie leczenie. Projekt rozpoczął się w styczniu 2022 roku, a zakończył w lutym. Potrzebowała wózka inwalidzkiego i laski, a za każdym razem pomagano jej wstać. Podczas zdjęć aktorka wielokrotnie musiała robić przerwy, a cała ekipa odetchnęła z ulgą, gdy wszystko skończyło się bezpiecznie.

W 2008 roku u Applegate zdiagnozowano raka piersi. Musiała przejść kilka operacji, usunąć oba gruczoły sutkowe i ostatecznie mieć implanty. W 2017 roku usunięto jej jajniki i jajowody z powodu mutacji genu BRCA1, która mogła wywołać raka jajnika.

W listopadzie Christina Applegate została uhonorowana gwiazdą na Hollywood Walk of Fame.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet