„Taki piękny film”: Chłopcy śpiewają swojemu młodszemu bratu z zespołem Downa

Rodzice byli szczęśliwi, widząc, jak ich dwoje dzieci nawiązuje więź

Dodanie nowego członka do rodziny to duży krok, wielka przygoda i może być bardzo denerwująca. Wyraźnie pokazuje to ten młody chłopak, który w końcu był w stanie trzymać swojego młodszego brata.

Od początku kochał swojego brata. Ich reakcja jest naprawdę wzruszająca.

Rayce, 6-letni chłopiec, na szczęście nie cierpiał z powodu zazdrości, kiedy został starszym bratem. Uwielbia Trippa, swojego nowonarodzonego brata z zespołem Downa.

Pierwsze tygodnie życia Trippa nie były proste; spędził znaczną ilość czasu na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.

Na szczęście jednak jego brat Rayce był tam, aby pocieszać młodszego brata o każdej porze dnia i nocy.

Rayce ma oprócz Trippa troje młodszego rodzeństwa. Rodzina mieszka w Arkansas w USA. Wszyscy są zadowoleni z dodatku do rodziny, ale Rayce’a łączy szczególna więź ze swoim młodszym bratem.

Codziennie śpiewa słodkie i uspokajające piosenki, żeby nie musiał widzieć, jak płacze. Piosenka, która wyraża jego miłość do młodszego brata, jest idealnie dopasowana.

„Gdybym miał poznać miękkie serce, spędziłbym 10 000 godzin i 10 000 więcej”. Będę cię kochał bez względu na to, ile czasu mi to zajmie – 10 000 godzin lub resztę mojego życia – nawet jeśli nigdy tego nie osiągnę.

Między innymi śpiewa. Ponieważ była poruszona cudowną miłością, jaka łączyła Rayce’a i Trippa, jego matka, Nicole, sfilmowała kiedyś Rayce’a śpiewającego dla Trippa.

Niespodziewanie udostępniła nagranie na swoim profilu na Facebooku. Wkrótce wszyscy mówili o jego pięknym śpiewie. Możesz zobaczyć, jak uroczo są razem i magiczną chwilę poniżej. Miłego oglądania!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet