„Iskra radości w jej oczach!”: Kate Middleton udostępniła rzadkie rodzinne zdjęcie Elżbiety II

Nikt nigdy nie widział zmarłej królowej w takim stanie

Nieżyjąca już brytyjska królowa Elżbieta II była dobrze znana ze swoich dobrych manier i powściągliwego zachowania w miejscach publicznych. Ale rodzina królewska niedawno podzieliła się zaskakującą historią z młodości królowej.

Okazuje się, że Elżbieta II była również utalentowaną performerką i dawno temu zorganizowała spektakularne przedstawienie na podstawie słynnej bajki „Aladyn”.

Spektakl zorganizowano dla najbliższej rodziny królowej. Wśród wykonawców byli najmłodsza siostra królowej, księżniczka Małgorzata i książę Filip, który później miał zostać narzeczonym królowej.

Księżna Walii, Kate Middleton, publicznie pokazała zdjęcie królowej i jej rodziny, przedstawiające Jej Wysokość na scenie.

Marion Crawford, guwernantka, była również obecna tego wieczoru i była świadkiem całego przedstawienia. Wspomniała o iskierce życia i szczęścia w oczach Elżbiety. Nigdy wcześniej nie widziała jej tak szczęśliwej.

Kate Middleton zdradziła też, że często organizuje takie występy dla swoich dzieci.

Występ Królowej jest dowodem na to, że nawet najbardziej powściągliwi i porządni ludzie potrafią też zabawić się z najbliższymi i pokazać im swoje najdziksze oblicze. To także przypomnienie, aby dobrze się bawić w każdym wieku!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: