„Jak mężczyzna przestał krzyczeć na swojego psa”: Maltretowany pies uciekł z domu i wrócił z notatką na głowie

Właściciel był zdruzgotany utratą ukochanego psafr

Naukowcy twierdzą, że psy mogą odczuwać podstawowe emocje, takie jak strach, radość, miłość i złość, ale nie mogą odczuwać bardziej skomplikowanych uczuć, takich jak poczucie winy.

W rezultacie Jin Mao, golden retriever, wcale nie poczuł się urażony tym, co zrobił. Pies był zirytowany nie faktem, że zjadł but nowego właściciela, ale tym, że jego właściciel wyraził swoje oburzenie.

Po ukryciu się pod stołem, obrażony retriever wykorzystał sytuację i uciekł z domu. Nieobecność psa zaniepokoiła właściciela, mimo że był wieczór.

Poszedł go szukać, ale nigdzie go nie było. Poszukiwania kontynuowano rano, również bez powodzenia. Właściciel był zdruzgotany utratą ukochanego psa.

Jednak Jin Mao wrócił do domu, jakby nic się nie wydarzyło w porze lunchu, więc nie musiał długo się smucić.

Pies najwyraźniej nie błąkał się po ulicach przez całą noc, ponieważ był czysty, dobrze odżywiony i w wesołym nastroju. Gdzie on poszedł?

Właściciel znalazł rozwiązanie swojego zapytania w notatce przyklejonej taśmą do wierzchu jego zwierzaka.

Pies ten wszedł wieczorem do domu właściciela małego sklepu spożywczego na pobliskiej ulicy i zanim został zauważony, zdążył zjeść przygotowywane na sprzedaż placki mięsne.

Osiem placków później pies poszedł spać pod ladą. Postanowili zostawić psa na noc i wypuścili go następnego dnia z notatką, ponieważ pies najwyraźniej był w domu.

Teraz właściciel Jin Mao musiał wydawać pieniądze na ciasta i buty. Zdał sobie sprawę, że jeśli nadal będzie krzyczał na zwierzaka, wyrządzi mu fizyczną krzywdę, więc postanowił tego nie robić.

Jeśli spodobała Ci się ta humorystyczna opowieść, przekaż ją również swoim bliskim!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: