„Przed operacjami plastycznymi”: kobieta z największymi kośćmi policzkowymi na świecie

Chciała się wyróżnić spośród wszystkich i zwróciła się o pomoc do chirurgów plastycznych

Anastasia Pokreshchuk, 32-letnia ukraińska modelka, znana jest z najszerszych kości policzkowych na świecie. Jest popularna i zamożna, często pojawia się na licznych wystawach i spotkaniach towarzyskich, wrzucając zdjęcia z drogich kurortów i przed swoimi luksusowymi samochodami.

Ale nie zawsze tak było. W młodości dziewczyna postrzegała siebie jako nieprzyjemną szarą mysz i była tym zaniepokojona; nie wiedziała, jak wyróżnić się z tłumu i postanowiła skorzystać z pomocy nowych technologii.

Anastasia najpierw powiększyła usta, potem kości policzkowe, a na końcu piersi, aby zmienić swój wygląd. Pokreshchuk była tak pochłonięta, że ​​nie mogła przestać, a jej kości policzkowe urosły do ​​największych na świecie.

„Byłem jak kruk, szara mysz, do tego ta czarna sierść była jak cyganka, przerażająca. Nie, to było okropne. I oczywiście chciałam być ładniejsza. Po prostu uwielbiam siebie, więc chciałem się poprawić” – powiedział Pokreshchuk.

Po prostu zdecydowała się ujawnić zdjęcia sprzed operacji plastycznej, którą wykonuje samodzielnie.

Polecamy porównać wygląd dziewczyny przed i po korekcie i zostawić swoje przemyślenia w komentarzach.

Nawiasem mówiąc, kochanek modelki, bloger Aleksiej Mironenko, lubi eksperymentować z chirurgią plastyczną; właśnie rozszerzył usta i wykonał na sobie lutoplastykę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: