„Hańba i wstyd”: Lana Del Rey zszokowała fanów „nieodpowiednim” wyglądem

Jej fani byli niezadowoleni ze stroju z nagród

Elizabeth Woolridge Grant, bardziej znana jako Lana Del Rey, to amerykańska piosenkarka, która jest obecnie rzadko widywana na spotkaniach towarzyskich. Jej spojrzenie na znane nagrody Choice Awards w Los Angeles było miłym wyjątkiem dla zwolenników Gwiazdy.

Popowa diva została uhonorowana „nagrodą dekady” i faktycznie przyciągnęła uwagę wszystkich. Ze sceny artystka, która „krok po kroku wychodzi z cienia”, podziękowała tym, którzy pomogli jej odnieść sukces. „Moi menedżerowie pomogli mi wspiąć się po tej drabinie.

I nadal nie opanowałem Grafiki chodzenia na obcasach. Zabrali mnie z barów, w których śpiewałem przez około osiem lat wcześniej, niż ich spotkałem” – stwierdził piosenkarz, odbierając nagrodę.

Strój gwiazdy zasługiwał na szczególną uwagę. Lana pojawiła się na scenie w zrelaksowanym kostiumie Shein, który połączyła ze swoim ukochanym bombowcem – dużą czarną kurtką, którą jest od kilku lat.

Doświadczeni fotografowie odkryli, że taki kostium kosztuje około 18 USD, a zwolennicy wytarli je z szafek w mniej niż jeden dzień.

Widzowie byli niezadowoleni, widząc, jak Lana Del Rey przybrała na wadze — odkrywczy kostium z dużą ilością dekoltów ledwo zakrywał jej ogromną klatkę piersiową-jednak diva wydawała się beztroska i dość podekscytowana. Z drugiej strony Lana w żadnym wypadku nie szukała mody, a jej wygląd w śmiesznych strojach nie będzie niczym niezwykłym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet