„Ma 70 lat?”: Jak żyją teraz 27-letnia „starsza pani” i jej przedwcześnie starzejący się synowie

Jej rzadka choroba uczyniła ją sławną

Ekaterina Nezhentseva urodziła się z zespołem przedwczesnego starzenia się. Wygląda na to, że 27-latka ma teraz 70 lat. Katya zyskała na znaczeniu dzięki występom w popularnych talk showach.

Inni, którzy nie byli apatyczni, pomagali Nezhentseva w operacji plastycznej. Katya przyznaje, że po operacji plastycznej nabrała pewności siebie i żyła pełnią życia.

Pierwszy mąż Katarzyny i jego trzech synów

Wiele osób uważa, że ​​Catherine martwi się brakiem męskiej uwagi, chociaż Nezhentseva ma młodego mężczyznę. Katya spotkała swojego pierwszego małżonka przez przypadek. Facet wybrał zły numer po tym, jak zakochał się w głosie nieznajomego.

spadkobiercy Nezhentsevy

Rozmowy telefoniczne między nastolatkami zaowocowały małżeństwem. Katya urodziła dwóch spadkobierców dla swojego męża. Niestety, dziwactwo jego matki zostało przekazane najmłodszemu synowi.

Najstarsze dziecko Katarzyny.

Jej małżonek zaczął nadstawiać kołnierzyk i szerzyć podejrzenia, że ​​najmłodszy spadkobierca nie jest jego. Katya miała dość wybryków męża.

27-letnia Ekaterina Nezhentseva

Nowy partner Nezhentsevy dobrze dogaduje się z wyjątkowym synem jej ukochanego. Katya nie spieszy się z poślubieniem wybranego.

Czy artykuł był dla Ciebie interesujący?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: