„Królowa popu!”: Madonna zachwyciła fanów szczerą sesją zdjęciową w hotelu

Madonna udowadnia, że wciąż zasługuje na swój tytuł

Louise zdobyła sympatię i oddanie wyznawców z całego świata, gdy w wieku 20 lat wyruszyła na podbój Nowego Jorku. Jej piosenki przyniosły dziesiątki milionów dolarów, a ona sama stała się ulubienicą światowych list przebojów. A dziś, w wieku 62 lat, Madonna udowadnia, że ​​tytuł Królowej Przemysłu Pop (pod każdym względem) był w pełni zasłużony.

Ostatni dzień lata przyniósł nam nie tylko ślub Morgansterna i Dilary, o którym już pisaliśmy, ale także gorącą sesję zdjęciową z główną królową popu ostatnich kilkudziesięciu lat.

Madonna udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym ma na sobie oszałamiającą czarną mini-sukienkę z dekoltem. Modelka miała na sobie kabaretki, czarne okulary i czerwone szpilki.

Na każdym zdjęciu pozowała inaczej, by pokazać fanom swoje oszałamiające ciało. A Madonna spotkała się z tłumem na czworakach, całym ciałem zwrócona w stronę kamery.

Nawiasem mówiąc, sesja zdjęciowa jest najprawdopodobniej reklamą marki „Thief”, której emblemat towarzyszył Louise przez całą sesję.

Co myślisz o fotografii? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet