„Zemsta za zazdrość”: dlaczego żona Patricka Swayze zamieniła jego ostatnie dni w piekło

Zazdrość stała się prawdziwą bronią

Patrick Swayze był legendą Hollywood. Filmy „Dirty Dancing” i „Ghost” przyniosły mu sławę i popularność na całym świecie. Miliony ludzi zakochały się w Swayze. Oczywiście miał miliony fanek. Fani nie wybaczyli aktorowi. Patrick cały czas flirtował z fankami, ale nigdy nie przekroczył granicy. W końcu kochał tylko swoją żonę.

Patrick Swayze i Liza Niemi poznali się, gdy byli dość młodzi: on miał 18 lat, a ona 14. To była ich pierwsza miłość i nikt nie spodziewał się, że przerodzi się to w silne małżeństwo. Lisa i Patrick byli małżeństwem przez 34 lata i mieszkali razem. Para nie ma dzieci: Lisa dwukrotnie była w ciąży i za każdym razem poroniła. Nie miało to jednak wpływu na małżeństwo aktora.

Liza z kolei musiała znosić zagorzałych fanów aktora i ich negatywny stosunek do niej. Tolerowała uzależnienia męża. Lisa była ciągle zazdrosna. Była przekonana, że ​​jej małżonek ma z nią romans. Lisa stała się opoką dla aktora po tym, jak zachorował na raka. Choroba Swayze jest trudną chorobą. Zmarł 14 września 2009 roku. A kiedy rodzina i bliscy przyjaciele aktora opowiedzieli im o jego ostatnich dniach.

Twierdzą, że życie aktora zamieniło się w piekło. Liza wrzasnęła i przeklęła go, podnosząc pięść. Nie mógł się bronić z powodu choroby. Żona zabroniła mu kontaktować się z kimkolwiek.

Dopiero gdy miał dostęp do telefonu, skarżył się bliskim. Krewni są przekonani, że to była metoda Lisy na zemstę za wszystko, przez co przeszła, za jej zazdrość, jego „zdrady”. Liza nie reaguje na uwagi bliskich aktora.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: