„Ślub został odwołany”: matka panny młodej zaprosiła 120 bezdomnych na imprezę po odwołaniu ślubu

Pan młody niespodziewanie odwołał ślub w ostatniej chwili

Bez względu na to, jak duże lub małe jest wesele, konieczne jest staranne zaplanowanie, aby się do niego przygotować. Tak, nawet jeśli zajmie się tym wedding planner.

Dlatego nie powinno dziwić, że… Przygotowania do ślubu wymagają starannego zaplanowania, niezależnie od tego, jak duże lub małe jest to wydarzenie.

Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy organizator wesela sobie z tym poradzi. Dlatego nie powinno dziwić, że planowanie ślubu może zająć miesiące.

Myślenie o tym, ile będzie kosztował ślub i spędzenie reszty życia z kimś innym, może sprawić, że poczujesz się nieswojo.

Ludzie często zmieniają zdanie na temat małżeństwa z różnych powodów, prawdopodobnie jednym z nich jest to. Ale czy słuszne jest wycofanie się tylko dlatego, że zmienił się twój umysł?

Nawet nie zdalnie. Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużej ilości wydanych dolarów, szkoda na twoich uczuciach jest wystarczająco straszna.

Para z Sacramento w Kalifornii przygotowywała się do ślubu swoich marzeń w październiku 2015 roku. Pech chciał, że pan młody odwołał ślub w ostatniej chwili.

Złe traktowanie córki przez Quinn Duane zdenerwowało matkę panny młodej, Kari Duane.

Martwiła się jednak, że zmarnuje całe jedzenie, które przygotowali dla swoich 120 gości. „Czuję przez nią dużo bólu i smutku, ale nauczę się z tego czegoś pozytywnego” – powiedziała Kari KCRA.

Kari postanowiła zorganizować ucztę dla bezdomnych w sali bankietowej hotelu Citizen, ponieważ wpłacili już zaliczkę na wesele w wysokości 35 000 dolarów.

Matka kobiety powiedziała, że ​​wydaje się w porządku pomagać ludziom, którzy tego potrzebują. W końcu w życiu jest o wiele więcej błogosławieństw.

Stwierdziła: „Wydawało się oczywiste, że to jest coś, co możemy zrobić, aby pomóc”, kiedy dowiedziała się w poniedziałek, że ślub się nie odbędzie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet