„Nikt się tego nie spodziewał”: zawsze nieśmiała Anne Hathaway w pikantnym stroju

Aktorka chce zachęcić kobiecość

40-letnia gwiazda „czarownic” Anne Hathaway wzięła udział w pokazie Versace vogue. Po wybiegu spacerowało wiele znanych na całym świecie modelek, pokazując nową kolekcję FW, wśród nich Kendall Jenner, Naomi Campbell, Vittoria Ceretti, Irina Shayk, Jill Kortleve Emily Ratajkowski i Gigi Hadid.

Donatella Versace słynie z tworzenia ubrań, które zachęcają do pewności siebie i radują kobiecość. Zgodnie z tą filozofią aktorka Anne Hathaway skrupulatnie wybrała swój strój na tę okazję. Pojawiła się na czerwonym dywanie w odważnym i pikantnym wizerunku, niosąc mini kostium na bazie skóry z obszerną spódnicą, ciemnymi rajstopami i botkami na platformie.


Gwiazda Hollywood ozdobiła szyję masywnym srebrnym łańcuszkiem i podobną bransoletką. Ann trzymała miniaturową torebkę pasującą do stroju.

Aktorka rozpuściła włosy i zakryła twarz ciemnymi okularami. Ann zalotnie poruszała się po dywanie i robiła najlepsze ujęcia przed fotografami.


Wśród widzów pokazu była Paris Hilton. Młoda mama znalazła czas na opiekę nad 1,5-miesięcznym synkiem i przyszła na wystawę. Paris nie zmieniła swoich upodobań i postawiła na maksymalny blask. 41-letnia modelka i projektantka pojawiła się publicznie w srebrzystej mini sukience. Hilton uzupełniła wygląd rękawiczkami z kryształkami górskimi i błyszczącymi szpilkami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet