„Ona jest trochę jak mały kartofel”: Kobieta przyprowadza do domu starego kota i odkrywa, że rzadko jest rozbawiona

Poznaj prawdziwą historię miłosną kobiety i jej starszego kota

Kiedy kobieta przyprowadziła do domu starszego kota, ze zdziwieniem stwierdziła, że ​​nie jest nim zainteresowana. Mówi: „W moim umyśle wpadłam na pomysł, aby sześciomiesięczne dziecko stało się dwuletnim kotem” w wywiadzie.

Kiedy właścicielka Millie przywiozła ją do domu, miała dziesięć lat. Chciała siedzieć właścicielowi na kolanach na kanapie i nie bawić się swoimi zabawkami.

Właścicielka stwierdziła: „Jest niezwykle rozmowna i ma ten chrapliwy głos starej kobiety”. Ma dwa psy, Yogurt i Tiger, oprócz swojej nowej kotki Millie.

Według niej, kły są niesamowite z Millie. Twierdziła, że ​​cztery dni po urodzeniu Millie, ona i psy założyły rodzinę i sypiały razem.

Millie doświadczyła wielu problemów zdrowotnych, w tym usunięcia pięciu zębów. Dodatkowo choruje na astmę i wadę rozwojową żeber. Nadal jest jednak niezwykle kochana.

„Ona jest trochę jak mały kartofel” — mówi właścicielka Millie. W trakcie wywiadu pojawiają się klipy przedstawiające więź szarej kotki z psami i jej właścicielem.

Opowieść o starszym kocie, który niespodziewanie zakochuje się w swoim nowym właścicielu. Właścicielka nigdy nie oddałaby Millie, nawet gdyby chciała mieć młodszego kota.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: