„Wreszcie to zrobiłem! Pojechałem do Hollywood!” Sharon Stone z ogromnymi szkarłatnymi ustami zrobiła plusk

Gwiazda kultowego filmu „Nagi instynkt” postanowiła zażartować z okazji swojej rocznicy. Aktorka pojawiła się na zrelaksowanym domowym zdjęciu. Włożyła wygodną piżamę i nie zawracała sobie zbytnio głowy włosami, pozwalając im swobodnie opadać.

Jednak głównym szczegółem obrazu Sharon były przerośnięte duże usta, pomalowane na szkarłat. Gwiazda nie mogła się oprzeć sarkastycznemu żartowi. „Wreszcie to zrobiłam z okazji moich urodzin! Pojechałem do Hollywood!” Stone zauważył sarkastycznie.
Sieć natychmiast zaczęła omawiać wybryki gwiazd. Wielu fanów Sharon uznało, że robi sobie żart z dziewczyn, które powiększają usta i na wszelkie możliwe sposoby zmieniają swój wygląd dla chwilowej mody w nadziei na podbój Hollywood.


„Jesteś najlepsza! Nawet z tak wielkimi ustami”, „Sharon, jesteś po prostu nierealną pięknością, brawo w wieku 65 lat bez makijażu” i „Wszystkiego najlepszego królowo, uwielbiam twój humor” – piszą w sieci blogerzy.


Niedawno Sharon Stone przyznała, że ​​bardzo ucierpiała z powodu ogromnej popularności po premierze filmu „Basic Instinct”. Wtedy aktorka straciła opiekę nad synem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet