„Dumny ojciec”: Colin Farrell uczestniczył w rozdaniu Oscarów ze swoim 13-letnim synem

Aktor nie zdobył Oscara, ale jego syn podbił serca wszystkich

Stroje składały się z czarnych aksamitnych marynarek z klapami z jedwabnej satyny z włoskiego domu mody.


Henry jest drugim synem aktora. Matką dziecka jest polska aktorka Alicja Bachleda. Colin Farrell poznał ją na planie Ondine w 2008 roku, ale trzymał ich związek w tajemnicy, dopóki we wrześniu nie ogłosił, że Polka spodziewa się dziecka. 15 października 2010 roku pojawiła się wiadomość, że Colin i Alicia zerwali i wkrótce ta wiadomość została oficjalnie potwierdzona.


Najstarszy syn Farrella, James Patrick Farrell, urodził się 12 września 2003 roku. Jego matką była ówczesna dziewczyna Colina, kanadyjska modelka Kim Bordenave. W 2007 roku Farrell ogłosił, że James cierpi na zespół Angelmana.


Farrell przypiął irlandzką flagę do klapy, co było postrzegane jako hołd dla jego kraju urodzenia i jego roli w Banshee of Inisherin. Film opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy wchodzą w konflikt na odległej irlandzkiej wyspie. Za tę pracę aktor po raz pierwszy został nominowany do Oscara.


Niestety film „Banshee z Inisherin” nie zdobył żadnej z 9 przedstawionych nominacji, w tym nie został najlepszym filmem roku. Nagrodę Akademii dla najlepszego filmu zdobył Everything, Everywhere, komediowy film akcji science-fiction stworzony przez Daniela Scheinerta i Dana Kwana.

Obraz otrzymał jeszcze sześć statuetek, stając się najbardziej utytułowanym filmem w historii kina i zdobywając łącznie ponad 160 nagród.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: