„Jak cudownie!”: Eva Longoria pojawiła się na Oscarach w „półprzezroczystej” sukience

Rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, ale nigdy nie zawodzi wszystkich

Gwiazda „Gotowych na wszystko” jest rzadkim gościem na czerwonych dywanach i imprezach towarzyskich, dlatego skrupulatnie przygotowywała się do tego wystąpienia. Eva i jej styliści pracowali nad obrazem w najdrobniejszych szczegółach.

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w półprzezroczystej sukni od Zuhaira Murada, która wydawała się niewidoczna. Haft z kryształkami, głęboki dekolt i elegancki naszyjnik na sukni inspirowanej bohemą zwróciły uwagę publiczności.

Po rozcięciu prawie do pępka spódnica maxi prezentowała się idealnie. Projektantce, znanej z fantazyjnych strojów, udało się zachować cienką granicę między pozwoleniem sobie na wszystko, co niepotrzebne, co mogłoby odwrócić uwagę od ryzykownego zestawu.

Dziewczyna Victorii Beckham również zadbała o to, aby jej makijaż nie umniejszył najpiękniejszej sukni. Eva pozowała fotografom ze swoją mokrą fryzurą, bogatym smokingiem i nagimi ustami, w pełni świadoma perfekcji swojego wieczoru.

Nicole Kidman pojawiła się na ceremonii ze swoim mężem, Keithem Urbanem. Para całowała się namiętnie, pozornie nieświadoma wycelowanych w nich obiektywów fotografów.

Ana de Armas ponownie wykorzystała wizerunek Marilyn Monroe. Aktorka pod względem kolorystycznym niemal wtopiła się w dywan.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet